1 kolejka - Nowy sezon rozpocząć wreszcie od zwycięstwa!

Wreszcie wracają emocje ligowe, w tym sezonie chcemy powalczyć o podium, dlatego bardzo ważne są punkty w pierwszych spotkaniach, które dotychczas wychodziły nam bardzo słabo. Dlatego od początku musimy maksymalnie się skoncentrować i nie dopuścić do sytuacji z ubiegłego sezonu, gdzie w pierwszych dwóch spotkaniach z beniaminkami, doznaliśmy dwóch zaskakujących porażek. Ten sezon ma być inny! Startujemy w sobotę o 17:30 a naszym rywalem będzie drużyna Ekspert - beniaminek, który w ubiegłym sezonie zajął 3 miejsce w lidze. Zapowiada się także debiut w naszej drużynie i lidze, bo swój pierwszy mecz rozegra Dariusz Grzywa i Łukasz Gawlik!

Przewidywany skład FC Pub pod Łososiem to:

1. Gawlik - 2. Błażyca, 3. Beck, 4. Grzywa, 5. Studnik, 6. Jonczyk, 7. Golik, 8. Wawrzon, 10. Szwagier, 11. Walczak, 14. Sikora.

Zawodnicy przekreśleni- obecność jeszcze nie potwierdzona!

Zawodnicy z ? - występ nie jest pewny.

Ekspert

Zawodnicy