Nasz ligowy rywal ZZRG Bielszowice najlepszą drużyną orlika w Polsce!

W ubiegły weekend w gminie Łąck odbył się turniej finałowy projektu Orlik Polska, w którym o miano najlepszej drużyny w Polsce rywalizowało 20 drużyn z Amatorskich Lig Orlika. Miło nam ogłosić, że turniej ten wygrała ekipa ZZRG Bielszowice i tym sposobem jest najlepszą amatorską drużyną w Polsce!

Nasz derbowy przeciwnik pokonał wszystkich rywali, a w wielkim finale nie dali szans drużynie Albatrosa Ząbki. Jest to duży sukces tej drużyny pokazujący jak wysoki poziom prezentuje nasza liga. Zawodnikom ZZRG w imieniu całej drużyny gratulujemy i przypominamy, kto ostatnio wygrał derbowe spotkanie ;)

Warto zauważyć że skład na Mistrzostwa różnił się od składu ZZRG Bielszowice w naszej lidze, w której ratownicy aktualnie plasują się na 4 miejscu, jednak mają szansę na mistrzostwo, jeśli wygrają wszystkie spotkania!

Więcej informacje oraz relacja zdjęciowa dostępna pod adresem: http://www.starosadeckie.info/z-ostatniej-chwili/lacko-stolica-pilki-noznej-orlik-polska-z-szymkowiakiem/