Sebastian Kapica zgarnia tytuł zawodnika Kwietnia!

Za nami bardzo trudny miesiąc, cztery spotkania meczowe, w tym dwie wygrane oraz dwie porażki z beniaminkami, które wyraźnie podcięły nam skrzydła, bo w ostatnim meczu z ZZG Bielszowice nasza gra także nie zachwycała. Bilans bramkowy także wyszedł na zero, dlatego trudno było dokonać wyboru zawodnik Kwietnia, jednak z pośród nominowanych, Rada Drużyny zdecydowała nagrodzić postawę Sebastiana Kapicy, który w Kwietniu zagrał we wszystkich czterech spotkaniach, zaliczył trzy asysty, a także w tym sezonie był na każdym meczu i prezentuje równą formę i z wszystkich nominalnych obrońców ma największą średnią ocenę! Gratulujemy!

Seba dołączył do nas już dawno, bo w drugim sezonie istnienia drużyny i jest ofensywnie usposobionym lewonożnym obrońcą. Na boisku rzadko odpuszcza rywalowi, wybiegany z dobrym przeglądem gry, wielokrotnie w meczu włącza się w akcje ofensywne drużyny. Łącznie dla naszej drużyny rozegrał już 70 ligowych meczy oraz zdobył 14 bramek! Jest to jego druga tego typu nagroda, jednak otrzymuje ją po 2 letniej przerwie, a w głosowaniu wyprzedził Michała Benke i Przemka Jonczyka.