Zmiany w składzie na drugą część sezonu!

Miło nam poinformować o dwóch wzmocnieniach w odpowiedzi na zawieszenie kariery przez Dawida Palembasa, który skupił się na wyleczeniu kontuzji kolana doznanej w ubiegłym roku w rozgrywkach naszej ligi. Dawidowi dziękujemy za wkład w drużynę i w wicemistrzostwo, życzymy szybkiego powrotu do pełnej sprawności i formy! Natomiast w klubie oficjalnie po raz kolejny witamy Szwagra, który ze względu na kontuzję ominął pierwszą część sezonu, ale już zagrał w ostatnim meczu z Anteo strzelając bramkę i notując asystę jak za dobrych czasów! Liczymy że kontuzje będą Cię omijać już i pobijesz rekord występów w sezonie!

Oprócz Szwagra do zespołu dołącza Michał Sikora, który w ubiegłym roku jeszcze strzelał bramki na dużym boisku w barwach Uranii Ruda Śląska, a od 10 kolejki będzie grał w koszulce Łososi i wzmocni drugą linię! Michał będzie grać z numerem 14, a dotychczas w profesjonalnej piłce rozegrał  94 mecze i strzelił 7 bramek!

Witamy serdecznie w drużynie i życzymy sukcesów oraz dużo frajdy!