Za nami bardzo aktywny rok 2016 gdzie oprócz rozgrywek w lidze Rudzkich Orlików, nasza drużyna rozegrała turnieje Silesian Football Night oraz nocny turniej o puchar preseza Mosiru, a do tego na jesień zagrała w Futbolowej Lidze Szóstek w Zabrzu! Zapraszam na krótkie podsumowanie ubiegłego sezonu.
Łącznie nasza drużyna rozegrała ponad 36 spotkań, niestety żaden występ nie przyniósł nam w tym roku medalu ale zdobyliśmy cenne doświadczenie i wspomnienia.
W rozgrywkach ligi Rudzkich Orlików podobnie jak w najlepszym sezonie 2015 nasza drużyna uplasowała się tuż za Zygzakiem Ruda Śląską, ale niestety konkurencja była bardzo silna i zarówno my, jak i Zygzak nie wskoczyliśmy na podium. Tym sposobem powtarzamy wynik z roku 2014, a więc kończymy sezon na 5 miejscu w lidze! Z 22 spotkań w rudzkiej lidze wygraliśmy 11 ale też ponieśliśmy 11 porażek! Strzeliliśmy łącznie 81 bramek, tracąc przy tym aż 78, ponadto doznaliśmy największych porażek w historii z drużyną Silesia Godula! W całym sezonie zagraliśmy w sumie tylko jedno bardzo dobre spotkanie przeciwko wicemistrzowi, pokonując ich aż 7-1! W opisywanym sezonie wyraźnie graliśmy w kratkę, zwycięstwa przerywaliśmy meczami fatalnymi i o awans do najlepszej ósemki musieliśmy walczyć do ostatnich kolejek, ale cel ten osiągnęliśmy. Mimo że rundę finałową rozpoczęliśmy od dwóch zwycięstw, to tym razem podium było poza naszym zasięgiem. Pod względem organizacyjnym nasza drużyna spisała się dobrze, frekwencja dopisywała a na pochwały zasłużyli Paweł Walczak, który rozegrał najwięcej spotkań w lidze, ale też Przemek Jończyk i Michał Benke, którzy rozegrali o jeden mecz mniej!
W sezonie 2016 Adam Golik oddał tytuł najlepszego strzelca Michałowi Benke, który strzelił w lidze Rudzkich Orlików 20 bramek! Królem asyst został Arek Kurpas, który może pochwalić się 9 kluczowymi podaniami. Arek został także wybrany przez kolegów na Piłkarza Sezonu 2016! Poniżej lista zasłużonych w sezonie 2016.
Najlepszy Piłkarz Sezonu 2016: Arkadiusz Kurpas
Najlepszy Strzelec drużyny Sezonu 2016: Michał Benke
Piłkarze Miesiąca Sezonu 2016: Paweł Walczak, Michał Benke, Michał Sikora, Tomasz Cholewczyński, Sebastian Kapica, Przemek Jonczyk.
Tabela - Walka o Mistrzostwo
Pozycja | Nazwa klubu | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | Mecze bezpośrednie | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | Pkt | Bramki | |||||||||
1 | ZZ Kadra Bielszowice - Matik | 7 | 37 | 28 - 11 | 5 | 1 | 1 | ||||
2 | Awir | 7 | 35 | 28 - 15 | 6 | 0 | 1 | ||||
3 | Silesia Godula | 7 | 34 | 27 - 12 | 5 | 0 | 2 | ||||
4 | Zygzak Ruda Śląska | 7 | 29 | 30 - 26 | 4 | 0 | 3 | ||||
5 | FC Pub pod Łososiem | 7 | 21 | 21 - 28 | 3 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 - 1 | |
6 | Lambda, Lambda, Lambda | 7 | 21 | 21 - 32 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 - 3 | |
7 | ŚlonskiDizajn.pl | 7 | 15 | 11 - 22 | 1 | 1 | 5 | ||||
8 | ZZG KWK Pokój | 7 | 14 | 19 - 39 | 1 | 0 | 6 |
Terminarz - Walka o mistrzostwo
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
03.09.2016 | 10:00 |
Silesia Godula |
1:2 |
Awir |
||
03.09.2016 | 11:15 |
ŚlonskiDizajn.pl |
2:4 |
ZZG KWK Pokój |
||
03.09.2016 | 12:30 |
FC Pub pod Łososiem |
3:1 |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
03.09.2016 | 13:45 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
4:2 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
11.09.2016 | 10:00 |
Lambda, Lambda, Lambda |
1:7 |
Awir |
||
11.09.2016 | 11:15 |
FC Pub pod Łososiem |
3:1 |
ŚlonskiDizajn.pl |
||
11.09.2016 | 17:30 |
ZZG KWK Pokój |
2:7 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
||
18.09.2016 | 18:45 |
Zygzak Ruda Śląska |
2:5 |
Silesia Godula |
||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
17.09.2016 | 10:00 |
Silesia Godula |
3:0* |
ZZG KWK Pokój |
||
17.09.2016 | 11:15 |
ŚlonskiDizajn.pl |
5:3 |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
17.09.2016 | 12:30 |
Awir |
4:3 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
17.09.2016 | 13:45 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
5:1 |
FC Pub pod Łososiem |
||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
25.09.2016 | 10:00 |
ŚlonskiDizajn.pl |
0:0 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
||
25.09.2016 | 11:15 |
ZZG KWK Pokój |
4:6 |
Awir |
||
25.09.2016 | 12:30 |
FC Pub pod Łososiem |
3:9 |
Silesia Godula |
||
25.09.2016 | 13:45 |
Lambda, Lambda, Lambda |
2:6 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
01.10.2016 | 10:00 |
Zygzak Ruda Śląska |
7:3 |
ZZG KWK Pokój |
||
01.10.2016 | 11:15 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
6:1 |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
01.10.2016 | 12:30 |
Silesia Godula |
5:0 |
ŚlonskiDizajn.pl |
||
01.10.2016 | 13:45 |
Awir |
3:1 |
FC Pub pod Łososiem |
||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
09.10.2016 | 11:15 |
ŚlonskiDizajn.pl |
0:3* |
Awir |
||
09.10.2016 | 13:45 |
Lambda, Lambda, Lambda |
9:3 |
ZZG KWK Pokój |
||
09.10.2016 | 15:00 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
1:2 |
Silesia Godula |
||
09.10.2016 | 17:30 |
FC Pub pod Łososiem |
5:6 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
15.10.2016 | 13:45 |
ZZG KWK Pokój |
3:5 |
FC Pub pod Łososiem |
||
15.10.2016 | 15:00 |
Silesia Godula |
2:4 |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
15.10.2016 | 16:15 |
Zygzak Ruda Śląska |
4:3 |
ŚlonskiDizajn.pl |
||
15.10.2016 | 17:30 |
Awir |
3:5 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
Tabela - runda zasadnicza
Pozycja | Nazwa klubu | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | Mecze bezpośrednie | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | Pkt | Bramki | |||||||||
1 | ZZ Kadra Bielszowice - Matik | 15 | 42 | 100 - 23 | 14 | 0 | 1 | ||||
2 | Silesia Godula | 15 | 38 | 76 - 38 | 12 | 2 | 1 | ||||
3 | Awir | 15 | 34 | 70 - 37 | 11 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 - 1 | |
4 | Zygzak Ruda Śląska | 15 | 34 | 72 - 35 | 11 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 - 3 | |
5 | Lambda, Lambda, Lambda | 15 | 30 | 47 - 35 | 10 | 0 | 5 | ||||
6 | FC Pub pod Łososiem | 15 | 24 | 60 - 50 | 8 | 0 | 7 | ||||
7 | ZZG KWK Pokój | 15 | 22 | 52 - 45 | 7 | 1 | 7 | ||||
8 | ŚlonskiDizajn.pl | 15 | 21 | 34 - 41 | 7 | 0 | 8 | ||||
9 | REZERWA | 15 | 20 | 51 - 62 | 6 | 2 | 7 | ||||
10 | Sznaps Komando | 15 | 19 | 49 - 62 | 6 | 1 | 8 | ||||
11 | The Blues Ruda Śląska | 15 | 18 | 42 - 68 | 6 | 0 | 9 | ||||
12 | Ruda 1959 Śląska | 15 | 16 | 49 - 69 | 5 | 1 | 9 | 2 | 3 | 12 - 8 | |
13 | Wojak Godula | 15 | 16 | 45 - 51 | 5 | 1 | 9 | 2 | 3 | 6 - 6 | |
14 | Różowe Pantery | 15 | 16 | 28 - 53 | 5 | 1 | 9 | 2 | 3 | 4 - 8 | |
15 | Anteo | 15 | 4 | 24 - 85 | 1 | 1 | 13 | ||||
16 | Matik | 15 | 0 | 0 - 45 | 0 | 0 | 15 |
Terminarz - runda zasadnicza
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
05.03.2016 | 10:00 |
FC Pub pod Łososiem |
3:6 |
REZERWA |
||
05.03.2016 | 11:15 |
ŚlonskiDizajn.pl |
2:7 |
Awir |
||
05.03.2016 | 12:30 |
Wojak Godula |
3:5 |
Sznaps Komando |
||
05.03.2016 | 13:45 |
Ruda 1959 Śląska |
3:5 |
ZZG KWK Pokój |
||
05.03.2016 | 15:00 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
4:5 |
Silesia Godula |
||
05.03.2016 | 16:15 |
The Blues Ruda Śląska |
1:9 |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
05.03.2016 | 17:30 |
Anteo |
1:13 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
05.03.2016 | 18:45 |
Różowe Pantery |
3:0* |
Matik |
||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
13.03.2016 | 10:00 |
The Blues Ruda Śląska |
1:8 |
Ruda 1959 Śląska |
||
13.03.2016 | 11:15 |
Matik |
0:3* |
Anteo |
||
13.03.2016 | 12:30 |
ZZG KWK Pokój |
4:3 |
FC Pub pod Łososiem |
||
13.03.2016 | 13:45 |
REZERWA |
4:3 |
Wojak Godula |
||
13.03.2016 | 15:00 |
Lambda, Lambda, Lambda |
3:4 |
Silesia Godula |
||
13.03.2016 | 16:15 |
Zygzak Ruda Śląska |
5:2 |
ŚlonskiDizajn.pl |
||
13.03.2016 | 17:30 |
Sznaps Komando |
1:2 |
Różowe Pantery |
||
13.03.2016 | 18:45 |
Awir |
4:6 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
19.03.2016 | 10:00 |
Silesia Godula |
2:4 |
Awir |
||
19.03.2016 | 11:15 |
Anteo |
4:10 |
Sznaps Komando |
||
19.03.2016 | 12:30 |
Wojak Godula |
1:5 |
ZZG KWK Pokój |
||
19.03.2016 | 13:45 |
Ruda 1959 Śląska |
2:4 |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
19.03.2016 | 15:00 |
ŚlonskiDizajn.pl |
3:0* |
Matik |
||
19.03.2016 | 16:15 |
Różowe Pantery |
4:4 |
REZERWA |
||
19.03.2016 | 17:30 |
FC Pub pod Łososiem |
6:2 |
The Blues Ruda Śląska |
||
19.03.2016 | 18:45 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
4:1 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
03.04.2016 | 10:00 |
REZERWA |
4:2 |
Anteo |
||
03.04.2016 | 11:15 |
Sznaps Komando |
5:2 |
ŚlonskiDizajn.pl |
||
03.04.2016 | 12:30 |
Ruda 1959 Śląska |
2:6 |
FC Pub pod Łososiem |
||
03.04.2016 | 13:45 |
Lambda, Lambda, Lambda |
0:1 |
Awir |
||
03.04.2016 | 15:00 |
Zygzak Ruda Śląska |
3:3 |
Silesia Godula |
||
03.04.2016 | 16:15 |
The Blues Ruda Śląska |
1:6 |
Wojak Godula |
||
03.04.2016 | 17:30 |
ZZG KWK Pokój |
5:0 |
Różowe Pantery |
||
03.04.2016 | 18:45 |
Matik |
0:3* |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
09.04.2016 | 10:00 |
Silesia Godula |
3:0* |
Matik |
||
09.04.2016 | 11:15 |
Różowe Pantery |
1:3 |
The Blues Ruda Śląska |
||
09.04.2016 | 12:30 |
Awir |
3:1 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
09.04.2016 | 13:45 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
11:0 |
Sznaps Komando |
||
09.04.2016 | 15:00 |
FC Pub pod Łososiem |
1:4 |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
09.04.2016 | 16:15 |
Anteo |
0:7 |
ZZG KWK Pokój |
||
09.04.2016 | 17:30 |
Wojak Godula |
6:4 |
Ruda 1959 Śląska |
||
09.04.2016 | 18:45 |
ŚlonskiDizajn.pl |
6:2 |
REZERWA |
||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
17.04.2016 | 10:00 |
FC Pub pod Łososiem |
2:6 |
Wojak Godula |
||
17.04.2016 | 11:15 |
Lambda, Lambda, Lambda |
3:7 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
17.04.2016 | 12:30 |
ZZG KWK Pokój |
1:2 |
ŚlonskiDizajn.pl |
||
17.04.2016 | 13:45 |
Matik |
0:3* |
Awir |
||
17.04.2016 | 15:00 |
The Blues Ruda Śląska |
4:3 |
Anteo |
||
17.04.2016 | 16:15 |
Ruda 1959 Śląska |
8:2 |
Różowe Pantery |
||
17.04.2016 | 17:30 |
REZERWA |
0:10 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
||
17.04.2016 | 18:45 |
Sznaps Komando |
5:5 |
Silesia Godula |
||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
23.04.2016 | 10:00 |
Awir |
4:5 |
Sznaps Komando |
||
23.04.2016 | 11:15 |
Różowe Pantery |
2:5 |
FC Pub pod Łososiem |
||
23.04.2016 | 12:30 |
Zygzak Ruda Śląska |
3:0 |
Matik |
||
23.04.2016 | 13:45 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
2:1 |
ZZG KWK Pokój |
||
23.04.2016 | 15:00 |
ŚlonskiDizajn.pl |
1:0 |
The Blues Ruda Śląska |
||
23.04.2016 | 16:15 |
Wojak Godula |
2:3 |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
23.04.2016 | 17:30 |
Silesia Godula |
6:2 |
REZERWA |
||
23.04.2016 | 18:45 |
Anteo |
4:4 |
Ruda 1959 Śląska |
||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
08.05.2016 | 10:00 |
Wojak Godula |
0:2 |
Różowe Pantery |
||
08.05.2016 | 11:15 |
Ruda 1959 Śląska |
2:4 |
ŚlonskiDizajn.pl |
||
08.05.2016 | 12:30 |
REZERWA |
3:4 |
Awir |
||
08.05.2016 | 13:45 |
The Blues Ruda Śląska |
3:8 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
||
08.05.2016 | 15:00 |
FC Pub pod Łososiem |
4:2 |
Anteo |
||
08.05.2016 | 16:15 |
ZZG KWK Pokój |
1:2 |
Silesia Godula |
||
08.05.2016 | 17:30 |
Sznaps Komando |
0:3* |
Zygzak Ruda Śląska |
||
08.05.2016 | 18:45 |
Lambda, Lambda, Lambda |
3:0* |
Matik |
||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
14.05.2016 | 10:00 |
Różowe Pantery |
0:3* |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
14.05.2016 | 11:15 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
15:0 |
Ruda 1959 Śląska |
||
14.05.2016 | 12:30 |
Awir |
8:2 |
ZZG KWK Pokój |
||
14.05.2016 | 13:45 |
Silesia Godula |
5:3 |
The Blues Ruda Śląska |
||
14.05.2016 | 15:00 |
Anteo |
0:5 |
Wojak Godula |
||
14.05.2016 | 16:15 |
Matik |
0:3* |
Sznaps Komando |
||
14.05.2016 | 17:30 |
ŚlonskiDizajn.pl |
2:5 |
FC Pub pod Łososiem |
||
14.05.2016 | 18:45 |
Zygzak Ruda Śląska |
7:1 |
REZERWA |
||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
22.05.2016 | 10:00 |
The Blues Ruda Śląska |
1:5 |
Awir |
||
22.05.2016 | 11:15 |
FC Pub pod Łososiem |
3:5 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
||
22.05.2016 | 12:30 |
ZZG KWK Pokój |
5:7 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
22.05.2016 | 13:45 |
Wojak Godula |
1:2 |
ŚlonskiDizajn.pl |
||
22.05.2016 | 15:00 |
Ruda 1959 Śląska |
1:7 |
Silesia Godula |
||
22.05.2016 | 16:15 |
REZERWA |
3:0* |
Matik |
||
22.05.2016 | 17:30 |
Lambda, Lambda, Lambda |
1:0 |
Sznaps Komando |
||
22.05.2016 | 18:45 |
Różowe Pantery |
3:1 |
Anteo |
||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
04.06.2016 | 10:00 |
Awir |
7:2 |
Ruda 1959 Śląska |
||
04.06.2016 | 11:15 |
Matik |
0:3* |
ZZG KWK Pokój |
||
04.06.2016 | 12:30 |
Silesia Godula |
8:3 |
FC Pub pod Łososiem |
||
04.06.2016 | 13:04 |
Zygzak Ruda Śląska |
5:7 |
The Blues Ruda Śląska |
||
04.06.2016 | 15:00 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
7:1 |
Wojak Godula |
||
04.06.2016 | 16:15 |
Anteo |
0:3* |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
04.06.2016 | 17:30 |
Sznaps Komando |
3:2 |
REZERWA |
||
04.06.2016 | 18:45 |
ŚlonskiDizajn.pl |
1:4 |
Różowe Pantery |
||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
12.06.2016 | 10:00 |
Różowe Pantery |
2:11 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
||
12.06.2016 | 11:15 |
The Blues Ruda Śląska |
3:0* |
Matik |
||
12.06.2016 | 12:30 |
FC Pub pod Łososiem |
7:1 |
Awir |
||
12.06.2016 | 13:45 |
ZZG KWK Pokój |
6:5 |
Sznaps Komando |
||
12.06.2016 | 15:00 |
Lambda, Lambda, Lambda |
4:7 |
REZERWA |
||
12.06.2016 | 16:15 |
Anteo |
0:3* |
ŚlonskiDizajn.pl |
||
12.06.2016 | 17:30 |
Wojak Godula |
2:7 |
Silesia Godula |
||
12.06.2016 | 18:45 |
Ruda 1959 Śląska |
4:6 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
18.06.2016 | 10:00 |
Sznaps Komando |
4:7 |
The Blues Ruda Śląska |
||
18.06.2016 | 11:15 |
Awir |
4:4 |
Wojak Godula |
||
18.06.2016 | 12:30 |
ŚlonskiDizajn.pl |
0:1 |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
18.06.2016 | 13:45 |
Zygzak Ruda Śląska |
3:0 |
FC Pub pod Łososiem |
||
18.06.2016 | 15:00 |
REZERWA |
4:4 |
ZZG KWK Pokój |
||
18.06.2016 | 16:15 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
5:1 |
Anteo |
||
18.06.2016 | 17:30 |
Matik |
0:3* |
Ruda 1959 Śląska |
||
18.06.2016 | 18:45 |
Silesia Godula |
5:2 |
Różowe Pantery |
||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
26.06.2016 | 10:00 |
Anteo |
2:8 |
Silesia Godula |
||
26.06.2016 | 11:15 |
Wojak Godula |
2:5 |
Zygzak Ruda Śląska |
||
26.06.2016 | 12:30 |
Ruda 1959 Śląska |
3:0* |
Sznaps Komando |
||
26.06.2016 | 13:45 |
ŚlonskiDizajn.pl |
1:2 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
||
26.06.2016 | 15:00 |
Różowe Pantery |
1:3 |
Awir |
||
26.06.2016 | 16:15 |
The Blues Ruda Śląska |
3:7 |
REZERWA |
||
26.06.2016 | 17:30 |
FC Pub pod Łososiem |
3:0* |
Matik |
||
26.06.2016 | 18:45 |
Lambda, Lambda, Lambda |
5:3 |
ZZG KWK Pokój |
||
Kolejka 15 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
02.07.2016 | 10:00 |
Awir |
12:1 |
Anteo |
||
02.07.2016 | 11:15 |
Silesia Godula |
6:3 |
ŚlonskiDizajn.pl |
||
02.07.2016 | 12:30 |
Zygzak Ruda Śląska |
3:0* |
Różowe Pantery |
||
02.07.2016 | 13:45 |
ZZ Kadra Bielszowice - Matik |
7:1 |
Lambda, Lambda, Lambda |
||
02.07.2016 | 15:00 |
Matik |
0:3* |
Wojak Godula |
||
02.07.2016 | 16:15 |
REZERWA |
2:3 |
Ruda 1959 Śląska |
||
02.07.2016 | 17:30 |
ZZG KWK Pokój |
0:3* |
The Blues Ruda Śląska |
||
02.07.2016 | 18:45 |
Sznaps Komando |
3:9 |
FC Pub pod Łososiem |
Oceny pomeczowe
Nr kolejki - runda finałowa | |||||||||||||||||
Nr | Imię i Nazwisko | Średnia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Tomasz Cholewczyński | 3,2 | 3,5 | 3,7 | 1,0 | 3,0 | 4,3 | ||||||||||
2. | Paweł Walczak | 3,2 | 3,5 | 3,7 | 2,5 | 4,0 | 4,0 | 4,3 | |||||||||
3. | Łukasz Beck | 2,9 | 3,5 | 3,7 | 3,0 | 1,5 | 2,7 | 4,0 | 4,0 | ||||||||
4. | Sebastian Kapica | 3,2 | 3,5 | 3,0 | 1,5 | 3,0 | |||||||||||
5. | Krzysztof Studnik | 3,4 | 3,3 | 0,0 | |||||||||||||
6. | Przemysław Jonczyk | 3,4 | 3,5 | 3,3 | 4,0 | 3,0 | 5,0 | ||||||||||
7. | Adam Golik | 2,7 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 4,0 | ||||||||||
8. | Łukasz Wawrzon | 2,3 | 3,0 | 0,0 | 2,0 | 3,0 | 3,7 | ||||||||||
9. | Michał Benke | 3,2 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 3,0 | 2,5 | 4,0 | ||||||||
10. | Szwagier | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 2,3 | |||||||||||
11. | Arkadiusz Kurpas | 3,7 | 3,0 | 4,7 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 4,0 | |||||||||
12. | - | ||||||||||||||||
13 |
Adrian Mol | 2,9 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 1,5 | 4,0 | ||||||||||
14. | 2,0 | ||||||||||||||||
31. | Kamil Zaczek | 3,1 | 3,0 | ||||||||||||||
14. | Michał Sikora | 3,5 | 3,0 | 4,0 | 3,0 | 2,5 | 3,0 | 4,0 | 4,0 |
Nr kolejki - runda zasadnicza | |||||||||||||||||
Nr | Imię i Nazwisko | Średnia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
1. | Tomasz Cholewczyński | 3,3 | 2,5 | 2,5 | 3,5 | 4,0 | 2,0 | 3,0 | 5,0 | 4,0 | 4,0 | 1,0 | 4,5 | 3,3 | |||
2. | Paweł Walczak | 3,0 | 2,0 | 2,5 | 4,0 | 3,7 | 2,0 | 2,0 | 3,3 | 3,0 | 4,5 | 2,0 | 1,0 | 4,5 | 5,0 | ||
3. | Łukasz Beck | 2,7 | 2,3 | - | 2,0 | 2,8 | 2,3 | 3,3 | 4,0 | 3,7 | 1,0 | 2,0 | 4,0 | ||||
4. | Sebastian Kapica | 3,3 | 2,0 | 4,5 | 3,5 | 4,3 | 2,3 | 2,3 | 3,3 | 4,0 | 3,0 | 5,0 | 2,0 | ||||
5. | Krzysztof Studnik | 4,0 | 4,0 | - | 4,0 | 4,0 | 2,8 | 5,0 | 4,0 | ||||||||
6. | Przemysław Jonczyk | 3,3 | 3,0 | 4,5 | 4,0 | 4,3 | 2,8 | 2,3 | 3,0 | 3,3 | 4,5 | 2,7 | 2,0 | 2,0 | 4,0 | ||
7. | Adam Golik | 2,7 | 2,0 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 3,0 | 3,7 | 2,0 | ||||||||
8. | Łukasz Wawrzon | 2,2 | 2,3 | 0,0 | 3,0 | 1,5 | 2,7 | 4,0 | 4,0 | 2,3 | 2,0 | 0,0 | |||||
9. | Michał Benke | 3,1 | 2,3 | 3,0 | 5,0 | 2,0 | 3,0 | 3,7 | 5,0 | 1,0 | 2,7 | 5,0 | 2,0 | ||||
10. | Szwagier | 3,5 | - | 4,0 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 4,3 | |||||||||
11. | Arkadiusz Kurpas | 3,7 | 3,0 | 3,5 | 4,0 | 4,0 | 2,3 | 3,0 | 4,0 | 5,0 | 4,3 | 3,3 | 5,0 | ||||
12. | - | - | |||||||||||||||
13 |
Adrian Mol | 3,0 | 2,0 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 2,8 | 3,0 | 1,3 | 5,0 | |||||||
14. | 2,0 | - | 0,0 | 4,0 | |||||||||||||
31. | Kamil Zaczek | 3,1 | - | 2,8 | 3,0 | 3,7 | |||||||||||
14. | Michał Sikora | 3,7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 3,0 | 2,7 | 5,0 | 3,0 | 4,7 |