FLS - 3 Kolejka - Na drodze FC Rokita Junior i problemy kadrowe!

Przystępując do nowych rozgrywek mieliśmy na uwadze ewentualne problemy kadrowe, dlatego do składu w ramach Futbolowej Ligi Szóstek zgłosiliśmy zawodników z poza kadry ligi Rudzkich Orlików. Jak się okazało, bez nich nasza gra nie miałaby sensu, bo pora rozgrywania meczy wpływa negatywnie na naszą frekwencje, mimo że otoczka ligi jest bardzo dobra. Przed nami kolejny mecz i kolejny absencje w składzie, tym razem bardzo możliwe że większość zawodników w kadrze na mecz z Fc Rokita Junior będzie z poza ligi Rudzkich Orlików, ale to dobrze, bo w sobotę mamy kolejny mecz. Teraz zapraszamy wszystkich na piątek godz. 19:55  do Zabrza!

Przewidywany skład FC Pub pod Łososiem to:

Zaczek -, 2. Walczak, 3. Beck, 6. Jonczyk, 11. Kurpas?, 14. Sikora,  Macios*, Muskus*, Drożdż*.

Zawodnicy przekreśleni- obecność jeszcze nie potwierdzona!

Zawodnicy z ? - występ nie jest pewny.

Zawodnicy z * - występ gościnny, nie zgłoszeni do ligi Rudzkich Orlików

Nazwa klubu FC Rokita Junior

Informacje o zespole

Zespół powstał ze zbieraniny znajomych, którzy chcieli zająć jakoś wolny czas:) Nazwa drużyny pochodzi od nazwy dzielnicy Rokitnicy, a FC ligowe doświadczenie zbierało i nadal zbiera w rozgrywkach Playareny. Motywacją do zgłoszenia się do Futbolowej Ligi Szóstek była chęć sprawdzenia się w innej niż Playarena lidze.

Sezon Liga Pozycja Rozegrane Punkty Z/R/P Bramki Zawodnicy
Jesień 2016 Liga A 4 2 3 1/0/1 22:7 13