Zostań Sponsorem

Jesteśmy pasjonatami piłki nożnej, drużynę założyliśmy w 2010 roku aby aktywnie uprawiać sport i czerpać radość z rywalizacji. Nasz zespół już ósmy sezon z rzędu rywalizuje w rozgrywkach ligowych w Rudzie Śląskiej, oprócz tego w ramach możliwości bierze udział w turniejach towarzyskich. Każdego roku notujemy postęp i cieszymy się grą, oprócz rywalizacji i sukcesów interesuje nas dobra zabawa. Do każdych rozgrywek podchodzimy profesjonalnie, wkładając całe serce w rywalizację.

Nasza drużyna to:

• 15-20 zaangażowanych zawodników
  • walka, nieustępliwość, poświęcenie
  • celująca organizacja i struktura zarządzania
  • Strona internetowa oraz fanpage, które dziennie odwiedza nawet 300 osób
  • cotygodniowe relacje z meczów, turniejów
  • profesjonalne materiały wideo

Dotychczasowo każdego sezonu posiadaliśmy wsparcie finansowe, początkowo od firm Unimark Mysłowice, Budoserwis z Chorzowa, a ostatnio pubu Pod Łososiem, niestety w tym sezonie nie możemy liczyć już na taką pomoc, dlatego poszukujemy nowego Partnera-Sponsora, który wesprze nasz zespół finansowo i pozwoli skupić się na rywalizacji, doskonaleniu umiejętności oraz odnoszeniu kolejnych sukcesów.

W ubiegłych sezonach nasza drużyna pod nazwą FC Pub pod Łososiem:

Już dziś możesz zostać naszym partnerem!

Zostań Sponsorem Strategicznym:
W zamian za dofinansowanie na wpisowe ligi i turniejów, oraz organizacje spotkania zakończeniowego i drobne nagrody dla najlepszych zawodników, jesteśmy gotowi:

• zmienić nazwę naszej drużyny
  • z wizualizować zmiany wizerunkowe drużyny - przykład
  • umieścić reklamę na koszulkach
  • stworzyć opis partnera i reklamę na stronie drużyny oraz stronie drużyny w lidze Rudzkie Orliki
  • umieścić reklamę na fanpegu naszej drużyny, logo sponsora przy każdym zdjęciu oraz relacji meczowej
  • przed każdym materiałem wideo umieścić reklamę sponsowa
  • zawiesić reklamę na każdym meczu naszej drużyny w lidze (możliwość wywieszenia baneru reklamowego)

Interesuje nas współpraca długodystansowa, która wykreuje naszą drużynę na mistrza Ligi.

Zostań Sponsorem okolicznościowych:

Jeśli interesuje Cię mniejsze wsparcie albo reklama tylko w wybranym wydarzeniu sportowym, zaproponuj nam pokrycie wyłącznie wpisowe na danym turniej, w którym nasza drużyna wystąpi pod twoim szyldem, jesteśmy gotowi:

• wystąpić z zmienioną nazwą drużyny na danym turniej,
  • umieścić reklamę na stronie drużyny
  • umieścić reklamę na fanpegu naszej drużyny, logo przy każdym zdjęciu z turnieju oraz relacji turniejowej
  • umieścić twoje logo w bloku Partnerzy

Możesz także wspomóc drużynę mniejszą kwotą i zyskać reklamę imiejsce w bloku partnerzy na stronie naszej drużyny, którą dotychczas odwiedziło już ponad 135 tyś osób!

Skontaktuj się z nami już dziś, czekamy na propozycję!

Dane kontaktowe:

Koordynator Drużyny: Kamil Zaczek

e-mail: fcpublosos@gmail.com

FB: https://www.facebook.com/BudoserwisFC

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
12d90e8232a869915cec5bd43dd843b4161168f2
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera