Hit nie rozczarował, Łososie odrabiają dwie bramki i zgarniają 3 pkt!

Kibice oglądając nasze spotkania z drużyną AWIRu zawsze mogą być usatysfakcjonowani poziomem emocji, tym razem nie było inaczej, mimo że z powodu kiepskiej pogody kibiców zabrakło, ale emocji było pod dostatkiem. Nasza drużyna odniosła kolejne ważne zwycięstwo, mimo że trzykrotnie musiała gonić wynik, to w ostatecznym rozrachunku Łososie zgarniają trzy punkty, a spotkanie miało wielu bohaterów, w tym kolejny raz pierwszoplanową postacią został Krystian Rutkowski, który w ostatniej akcji meczu świetną interwencja zapobiegł stracie gola. Zapraszamy na relacje z tego emocjonującego spotkania.

Początek spotkania ułożył się do nas fatalnie, już  w pierwszych Awir wykorzystał rzut karny za zagranie ręką w polu karnym i musieliśmy gonić wynik, co szybko nam się udało, najpierw ćwiczony rzut z autu wykorzystał Dariusz Sobiech, a później mierzonym strzałem z dystansu bramkarza Awiru pokonał Michał Benke. Michał był wyróżniającą się postacią w tym meczu, jego akcje dały nam trzy bramki, ale niestety jego błędy dwukrotnie wykorzystał AWIR. W pierwszej połowie z prowadzenia długo się nie cieszyliśmy bo po dwóch błędach to AWIR strzelił dwa gole i schodził na przerwę zwycięski. Po zmianie stron to AWIR strzelił kolejnego gola dającego im dwubramkowe prowadzenie, do tego mógł jeszcze podwyższyć wynik, jednak znakomitymi interwencjami popisywał się po raz kolejny Krystian Rutkowski. W końcówce meczu to nasz zespół pokazał charakter i grał do końca, w efekcie strzelił trzy bramki i dowiózł zwycięstwo do końca. Zapraszamy na skrót tego spotkania.

Za nami ważne zwycięstwo po na prawdę ciężkim spotkaniu, ale utrzymujemy dystans do ZZ Kadry Bielszowice i dalej liczymy się w walce o mistrzostwo naszej ligi! Przed nami przerwa na majówkę a później kolejne boje o punkty! Brawo drużyno, bo w tym spotkaniu każdy zasłużył na pochwały!