Szwagier nagrodzony za formę w Lipcu!

W ostatnim miesiącu zakończyliśmy rundę dwoma historycznymi spotkaniami, najpierw wygrywając z Jokerem, a później remisując z liderem rozgrywek P.H.U Zygzak. Ogromny udział w tych dwóch wynikach miał Szwagier, który zdobył ważną bramkę w meczu z Jokerem, a Zygzaka niemal w pojedynkę by ograł, bo w ostatniej minucie meczu jego strzał mógł dać nam upragnione zwycięstwo. Do naszej drużyny dołączył w końcówce rundy, zastępując Roberta, ale w tych 4 spotkaniach zdobył 4 bramki i asystę, pokazując doświadczenie i zaciętość, której brakowało poprzednikowi. Szwagier swoją postawą zasłużył na nagrodę Zawodnika Miesiąca - Lipiec zdecydowanie należał do niego! Gratulujemy.

Szwagier trenował z nami już od początku 2014 roku, jednak do drużyny dołączył dopiero w Wrześniu 2014 roku, aby uzupełnić skład na walkę w grupie mistrzowskiej. Zamiast żelaznego rezerwowego, stał się kluczową postacią w drużynie, która z perfekcyjną precyzją i spokojem finalizuje sytuacje strzeleckie. To jego postawa i bramki w meczu z OAKM Ruda Śląska i Byle Co Pograć dały nam 4 pkt w ubiegłym sezonie. W tym roku podobnie opuścił pierwszą część przez kontuzję, ale gdy wrócił pokazał klasę przeciwko mocnym rywalom. Grzegorz jest zawodnikiem uniwersalnym, bardzo dobry technicznie i doświadczonym!