Zbliża się walka o mistrzostwo i zmiany w naszej drużynie!

Dokładnie za 2 tygodnie wrócimy do ligowych zmagań, gdzie po rundzie zasadniczej mamy bardzo dobrą pozycję do ataku podium, ponieważ po podziale punktów do lidera tracimy 3 pkt, a do 3 miejsca zaledwie jedno oczko. Podobne miejsce zajmowaliśmy już w 2015 roku i wtedy nasza bajka zakończyła się happy endem gdzie pod koniec sezonu uplasowaliśmy się na drugim miejscu! W tym roku nie obrazilibyśmy się gdyby wynik był identyczny, ale czy to się uda osiągnąć, zobaczymy, gdyż przed rundą finałową w naszej drużynie dojdzie do paru zmian i niestety osłabień! Oprócz tego do walki o mistrzostwo przystąpimy z nowym sponsorem technicznym i nowym zawodnikiem!

Transfery

Już pod koniec rundy zasadniczej wiadomo było że z drużyną pożegna się Michał Sikora, który zdecydował się na transfer poziom niżej i zamiast walczyć z nami o mistrza, chce już teraz pomóc kolegom z placu wywalczyć awans do 1 ligi. Tym sposobem Esik który był ważnym ogniwem naszej pomocy, rozegrał w tej rundzie najwięcej spotkań (13) gdzie strzelił 5 bramek i zaliczył 3 asysty przechodzi do drużyny NSZZ Powen i zdecydowanie jest to największa strata. Łącznie Michał rozegrał dla nas przez 2 sezony 25 spotkań, strzelił 10 bramek i zaliczył 11 asyst. Dziękujemy i powodzenia w nowym zespole! Niespodziewanie i bez jakichkolwiek sygnałów do drużyny NSZZ Powen postanowił się przenieść także Sebastian Kubiak, który dołączył do nas w Maju i rozegrał ledwie 4 spotkania.

Tym sposobem w naszym składzie zrobiło się trochę miejsca, już teraz do drużyny przymierzany jest Mateusz Nowicki którego podobnie jak Dariusza Grzywę do składu sprowadzi Adrian Mol, oraz ciągle liczymy na powrót na boisko Arkadiusza Kurpasa! W każdym bądź razie nasza drużyny na pewno odczuje stratę Esika, ale w sparingach coraz lepiej pokazuje się Szwagier, więc ta strata może nie być aż tak bolesna!

Nowy sponsor techniczny i nowa wizualizacja

Już przed sezonem wiedzieliśmy że nasz aktualny sponsor ogranicza swój patronat do organizacji fety na zakończenie sezonu, co zawsze miło wspominamy, ale nasze potrzeby są większe. Szczególnie że już przed sezonem dochodziły do nas sygnały, że przydałyby się nowe stroje, dlatego przez rok pracowałem na to, aby dziś nasz zespół mógł zaprezentować nowego partnera technicznego, startującą na rynku firmę Kreofutbol, która będzie dostarczać nam profesjonalne relacje z naszych zmagań ligowych. Z przyjściem nowego sponsora nasza drużyna otrzyma nowe stroje w których zainaugurujemy walkę o mistrzostwo oraz odświeżone logo drużyny, z którego zniknęła nazwa, aby w przyszłości łatwiej pozyskać nowego sponsora głównego, którego nadal poszukujemy! Pub pod Łososiem dalej będzie naszym sponsorem, bo w końcu piwo smakuje nam tam najlepiej!

Po niżej przedstawiamy nową wizualizację loga i koszulek.