Adam Golik najlepszym Piłkarzem Października 2017!

Kończymy sezon nie tylko zwycięstwem w ostatnim meczu, ale także w całych rozgrywkach, dlatego na pochwały zasługuje cały zespół. Jednak tradycyjnie co miesiąc wybieramy Piłkarza Miesiąca, dlatego w Październiku nagroda ta leci do Adama Golika, który w każdym październikowym meczu strzelił bramkę, w tym bardzo ważne trafienia z drużyną AWIR i Zygzakiem Ruda Śląska, które zadecydowały o naszym mistrzostwie. Łącznie w 4 meczach strzelił 5 bramek, zaliczył jedna asystę i zgarną aż trzy 5! Gratulujemy formy na koniec sezonu, a w klasyfikacji wyprzedził m.in. Łukasz Gawlika, Dariusza Grzywę oraz Michała Benke.

Adam gra u nas od 2014 roku, kiedy przyszedł z drużyny ZZRG Bielszowice i w swoim pierwszym sezonie zgarnął tytuł Najlepszego Strzelca naszej drużyny,a  później wywalczył wicemistrzostwo ligi. W każdym sezonie jest gwarancją goli, w tym roku długo pracował nad formą, jednak trafił z nią idealnie, bo to właśnie dzięki bramkom Adama, zdobyliśmy cenne punkty w walce o mistrzostwo. W tym sezonie Adam Golik zdobył 14 bramek i zaliczył aż 7 asyst, dzięki czemu jest drugim najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie. Jest to trzecie tego typu wyróżnienie dla Adam w naszej drużynie!