Adam Golik zgarnia nagrodę za Czerwiec!

W ostatnim miesiącu przerwaliśmy passę zwycięstw z lokalnym rywalem, przegrywając minimalnie jedną bramką, ale najlepszy mecz rozegrał wtedy Adam Golik, strzelając dwie bramki i zaliczając przeciwko ZZRG Bielszowice asystę. Oprócz tego Adam dołożył bramkę w ostatnim meczu ligowym, oraz wpisał się na listę strzelców w meczu Silesian Football Night z MakroGeo, a w całym tym sezonie w lidzę zdobył już 14 bramek i 4 asysty, przewodząc zarówno w klasyfikacji strzelców jak i kanadyjskiej naszej drużyny. Adam w czerwcu uzyskał średnią notę 4,5 pkt i zgarnął nagrodę Zawodnika Miesiąca, wyprzedzając Bekola i Kubę. Gratulujemy!

Adam dołączył do nas w ubiegłym sezonie, wcześniej grał w szeregach ZZRG Bielszowice, strzelając dla nich 12 bramek. Rok temu w naszych barwach  na listę strzelców wpisał się aż 25 razy, stając się najskuteczniejszym snajperem naszej drużyny. W tym sezonie dalej utrzymuje wysoką formę strzelecką wyprzedzając Arka trzema trafieniami. W ubiegłym sezonie oprócz tytułu najlepszego strzelca naszej drużyny, został wyróżniony w Kwietniu oraz był nominowany do nagrody Piłkarza Sezonu!