Déjà vu - Dariusz Sobiech ponownie najlepszym Piłkarzem Czerwca!

Mimo że po ostatnim miesiącu pierwszej rundy Ligi Rudzkich Orlików pozostaje niedosyt, to zadowolony z liczb zdecydowanie może być Dariusz Sobiech, bo wykręcił bardzo dobry wynik w Czerwcu, w czterech meczach zaliczył 7 asysty i strzelił 10 goli, dzięki czemu poprawił już swój strzelecki dorobek w naszej drużynie z ubiegłego sezonu, a przed nim jeszcze cała rewanżowa runda! Dlatego nie dziwne, że po raz drugi Darek zgarnia nagrodę dla Piłkarza Miesiąca Czerwca, wyprzedzając w wyścigu Michała Benke oraz Grzegorza Kacprzaka! Gratulujemy naszemu supersnajperowi!

Dariusz Sobiech to wychowanek Grunwaldu Ruda Śląska, który od 2014 roku kopię piłkę na boiskach ligi Rudzkich Orlików. Od początku był związany z drużyną Zygzaka Ruda Śląska, z którą dwukrotnie zdobył Mistrzostwo Ligi. W pierwszym swoim sezonie strzelił 44 bramki, jednak swój rekord pobił w 2017 roku, gdzie w 19 meczach nastrzelał 57 bramek. Łącznie na boiskach Rudzkich Orlików zdobył już 114 goli! Ponadto w ubiegłym roku w barwach futsalowej amatorskiej drużyny GSM NASZ DOM RUDA ŚLĄSKA doszedł do 1/16 Halowego Pucharu Polski. Od tamtego sezonu strzela dla Łososi, w ubiegłym sezonie został najlepszym strzelcem naszej drużyny z 21 trafieniami i wywalczył wicemistrzostwo ligi. To jego drugie wyróżnienie, a już teraz poprawił swój wynik strzelecki, w dużym stopniu dzięki podwójnemu hattrickowi w meczu z Madej Wróbel. Jak Darek strzela, meczu nie przegrywamy! Gratulujemy.

- Wicemistrz Ligi Rudzkich Orlików Sezonu 2018 !!
- Najlepszy Strzelec Drużyny Sezonu 2018!
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Czerwiec 2019 !
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Czerwiec 2018 !