Grzegorz Kacprzak zgarnia pierwszą nagrodę miesiąca w sezonie!

Za nami niezwykle udany pierwszy miesiąc nowego sezonu, dlatego standardowo wybraliśmy z drużyny Najlepszego Piłkarza Miesiąca i miło nam poinformować, że nagroda wędruje do Grzegorza Kacprzaka, a więc Najlepszego Piłkarza ubiegłego sezonu który podtrzymał formę, rozegrał wszystkie spotkania w Marcu strzelając dwa ważne gole i zaliczył trzy asysty. Jest to jego czwarta tego typu nagroda, a w nominacji z średnią ocen 4,2 wyprzedził Dariusza Sobiecha, Krystiana Rutkowskiego oraz Sebastiana Taraburę. Gratulujemy nagrody Piłkarza Miesiąca i życzmy zdrowia, bo Szwagier ciągle gra z lekką kontuzją.. to co by było jakby był zupełnie zdrowy i grał na 100%!

Szwagier przygodę z naszą drużyną rozpoczął na początku 2014 roku, jednak do zespołu dołączył dopiero w Wrześniu 2014 roku, aby uzupełnić skład na walkę w grupie mistrzowskiej. Zamiast żelaznego rezerwowego, stał się kluczową postacią w drużynie, która z perfekcyjną precyzją i spokojem finalizuje sytuacje strzeleckie. Grzegorz jest zawodnikiem uniwersalnym, bardzo dobrym technicznie, doświadczonym, w naszej drużynie gra już 6 sezon i rozegrał ponad 50 spotkań. Od ubiegłego sezonu wreszcie dopisuje mu zdrowie i z powodzeniem stał się królem środka pola, to właśnie jego forma i nieustępliwość dały nam w ubiegłym roku drugie miejsce w Silesian Football Night oraz Wicemistrzostwo Ligi Rudzkich Orlików 2018, za co zgarnął nagrodę dla Piłkarza Sezonu naszej drużyny!

- Mistrz Ligi Rudzkich Orlików Sezonu 2017 !!
- Wicemistrz Ligi Rudzkich Orlików Sezonu 2018 !!
- Wicemistrz Ligi Rudzkich Orlików Sezonu 2015 !!
- Nagroda dla Najlepszego Piłkarza Drużyny Sezonu 2018
!
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Marzec 2019 !
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Maj 2018 !
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Lipiec 2015 !
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Wrzesień 2014 !