Łukasz Gawlik - Piłkarz Września który zatrzymał mistrzów!

Długo czekaliśmy na powrót do ligowych zmagań i warto było czekać, bo rundę decydującą rozpoczęliśmy koncertowo, najpierw pokonaliśmy ekipę SlonskiDizajn.pl która była wyżej od nas tylko przez lepszy bilans, a potem rozjechaliśmy w derbach nowego mistrza, który długo nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie naszego bramkarza - Łukasza Gawlika, który bronił tak jak w mistrzowskim sezonie. To właśnie jego interwencje dały nam spokój w meczu z ratownikami i wielokrotnie uchroniły od straty bramki! W ubiegłym roku Piłkarz Sezonu nie doczekał się wyróżnienia miesiąca, dziś ten tytuł otrzymuje zasłużenie, Wrzesień należał do Kafli! W wyścigu o te wyróżnienie wyprzedził Dariusza Sobiecha i Sebastiana Tarabure. Gratulujemy!

Łukasz Gawlik to najmocniejsze wzmocnienie w mistrzowskim sezonie 2017, od początku prezentował znakomitą formę na bramce a do tego wprowadził spokój w rozegraniu, czego nam zdecydowanie brakowało w poprzednich latach. Kafla wielokrotnie ratował nas w trudnych momentach fenomenalnymi interwencjami, a do tego, gdy brakowało nam jakości w ataku, potrafił włączyć się do gry, rozegrać i strzelić ważne gole! Gdy go zabrakło, nasza obrona zaliczyła trzy wysokie porażki, natomiast gdy zagrał pełną II rundę, nasz zespół ani razu nie przegrał a Kafla wpuścił w decydującej rundzie zaledwie 9 bramek w 7 meczach. Łącznie w całym sezonie zanotował trzy czyste konta, w 16 meczach puścił 23 bramki co daje fenomenalną średnią 1,44 bramki na mecz! Ponadto strzelił 3 bramki, w tym jakże ważną w meczu z Lambda Lambda Lambda i Awirem, zaliczył jedną asystę, pięciokrotnie zdobył najwyższą notę, dzięki czemu może pochwalić się najwyższą końcową średnią notą w historii 4,4 pkt! W Naszych barwach obecnie rozgrywa 2 sezon i na koncie ma ponad 25 spotkań.

Nagrody i nominacje:
- Mistrz Ligi Rudzkich Orlików Sezonu 2017 !!
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Wrzesień 2018 !
- Nagroda dla Najlepszego Piłkarza drużyny Sezonu 2017 !!
- Nagroda dla Najlepszego Piłkarza Rundy Sezonu 2017 !!