Michał Benke ponownie najlepszy w Wrześniu!

We wrześniu wznowiliśmy rozgrywki po przerwie wakacyjnej w której straciliśmy ważną postać w środku pola, gdzie Michał Sikora przeniósł się poziom niżej. Tą lukę w środku idealnie załatał Michał Benke, który wreszcie zagrał bardzo dobre spotkanie przeciwko swojej byłej drużynie i w Wrześniu wykręcił najlepszą ocenę w drużynie. Dzięki jego formie i bramkom jesteśmy obecnie wiceliderem ligi, wygraliśmy wszystkie spotkania i pniemy się do góry. Michał w tym czasie zdobył cztery bramki i zaliczył dwie asysty, ale jego udział w wynikach był jeszcze większy. Dlatego to właśnie Michał rok po roku zgarnia znowu wyróżnienie za Wrzesień, a jego wyższość uznać muszą Łukasz Gawlik, Grzegorz Kacprzak i Mateusz Nowicki. Ale jeszcze jest miesiąc grania i jedna nagroda do wzięcia!

Michał Benke dołączył do nas po sukcesie w 2015 roku z drużyny ZZRG Bielszowice (teraz ZZ Kadra Bielszowice), gdzie notował bardzo dobre liczby. Nie inaczej było u nas, może w ubiegłym sezonie nie uplasowaliśmy się na podium, ale Michał zgarnął nagrodę dla najlepszego strzelca naszej drużyny. W ciągu tych dwóch sezonów rozegrał już 33 spotkania dla naszej drużyny, strzelił 31 bramek i zaliczył 14 asyst! Te liczby mówią same za siebie, bo jest zawodnikiem bardzo groźnym, potrafiącym dryblować i uderzyć z dystansu. Na początku gry u nas miewał problemy w obronie i dostosowaniem się do stylu gry, ale teraz jest ważną zębatką w naszym zespole i ponownie walczy o tytuł najlepszego strzelca!