To nie był łatwy mecz ale zwycięstwo i lider cieszy.

Dotychczas z drużyną PMM Technika Elektroinstalacje nie przegraliśmy i w ostatni weekend było podobnie, ale przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę i mógł sprawić niespodziankę, mimo że nawet minuty w tym meczu nie prowadził, to dwukrotnie potrafił trzykrotnie złapać kontakt. W naszym składzie jednak grał niezawodny Dariusz Sobiech, który zrobił swoje i strzelił hattricka, dzięki któremu notujemy kolejne zwycięstwo i meldujemy się na pozycji lidera! Zapraszamy na relację z tego spotkania.

Pierwsza połowa była obiecująca, tempo gry było niskie, ale nasza drużyna w pełni kontrolowała wydarzenia na boisku, a ładna akcja Rafała Szałkowskiego dała nam zasłużone prowadzenie. Gdy drugą bramkę po akcji Bekola strzelił Dariusz Sobiech, byliśmy pewni że nic złego w tym meczu nie może się stać i na przerwę schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem, ale apetyty mieliśmy na więcej. Jednak w drugiej połowie rywal był groźniejszy i wykorzystał naszą opieszałość, zdobywając za każdym razem kontaktowe bramki. Na szczęście potrafiliśmy zawsze odpowiedź trafieniem, ale niektórzy bramki nie powinny wpaść do naszej siatki, na szczęście z przodu wyglądaliśmy dobrze i dowieźliśmy zwycięstwo do końcowego gwizdka. Zapraszamy na skrót z tego spotkania.

Trzy punkty cieszą jednak sposób w jaki straciliśmy bramki oraz tempo meczu rozczarowuje, zdecydowanie stać nas na więcej, dlatego też noty nie mogły być wyższe. Za tydzień kolejne trudny mecz i walka o kolejne cenne punkty!