9 kolejka - Pójść za ciosem i pokonać wicelidera!

Za nami dobry okres, w którym nie tylko zajęliśmy drugie miejsce na Silesian Football Night, ale zdobyliśmy cenne cztery punktu, a nasza gra wreszcie była na zadawalającym poziomie. Teraz po kolejnej przerwie wracamy do zmagań ligowych, a dotychczas każda przerwa działała na nas bardzo dobrze, dlatego przed sobotnim meczem jest optymizm, jednak nie możemy zapomnieć że nasz rywal jest mocny i nie przez przypadek jest wiceliderem 1 Ligi! Z drużyną Matik ostatnio mierzyliśmy się w 2015 roku, kiedy wygraliśmy po emocjonującym meczu a zwycięstwo te przybliżyło nas wtedy do podium. Dziś jednak zmierzą się dwie inne drużyny, Matik jest beniaminkiem który bardzo dobrze sobie radzi, zresztą gdyby nie ich rozłam i ponowny start od 2 ligi, to pewnie na swoim koncie mieliby kolejne podium naszej ligi, a tak w tym sezonie są stawiani jako faworyt w walce nawet o mistrzostwo. My natomiast się odradzamy i chcemy iść za ciosem, wygrać spotkanie i zbliżyć się do górnej szczęśliwej siódemki, jednak nadal mamy problemy kadrowe! Na mecz zapraszamy w sobotę o 16:15!