Drużyna Kostkev na podium! Brązowy medal w sezonie 2022 Ligi Rudzkich Orlików

Sezon 2022 w Lidze Rudzkich Orlików okazał się bardzo udany dla naszej drużyny Kostkev. Po zaciętej walce o każdy punkt w ciągu całego sezonu, udało nam się zdobyć trzecie miejsce w tabeli i wywalczyć brązowe medale.

W trakcie całego sezonu Kostkev prezentowała bardzo dobry poziom gry, a ich wyniki mówią same za siebie. Drużyna odnotowała 12 zwycięstw, 1 remis oraz 5 porażek, zdobywając w sumie 37 punktów. Największą siłą drużyny okazała się skuteczność w ataku, co pozwoliło na zdobycie aż 58 bramek. Jednocześnie drużyna była solidna w defensywie, tracąc 35 bramek w ciągu całego sezonu.

Nie sposób nie wspomnieć o dwóch najlepszych strzelcach drużyny, którzy odgrywali kluczową rolę w osiągnięciach Kostkev w tym sezonie. Grzegorz Kacprzak oraz Michał Benke zdobyli odpowiednio 16 oraz 14 bramek, co przyczyniło się w znaczący sposób do wyniku końcowego drużyny. Warto podkreślić, że skuteczność obu zawodników była kluczowa dla drużyny Kostkev, która dzięki nim była w stanie odnosić zwycięstwa w trudnych meczach.

W sezonie 2022 nasza drużyna miała swoje wzloty i upadki, ale zawsze pozostawali zdeterminowani i walczyli o każdy punkt. Ich dobra forma oraz duch walki pozwoliły na zdobycie brązowych medali, a także na pokazanie, że drużyna jest w stanie rywalizować z najlepszymi w swojej lidze. Z pewnością Sezon 2022 Ligi Rudzkich Orlików był dla Kostkev bardzo udany, a zawodnicy mogą patrzeć na przyszłość z optymizmem i nadzieją na kolejne sukcesy.