Kostkev bez Pubu pod Łososiem - nowy sezon w lidze rudzkich orlików

Rozpoczyna się sezon w lidze rudzkich orlików, a drużyna Kostkev wchodzi w niego z kilkoma zmianami w składzie i nazwie. Koniec partnerstwa z Pubem pod Łososiem oznacza, że zespół będzie występował tylko pod nazwą Kostkev.

Drużyna straciła też kilku zawodników - Przemek Jonczyk, Robert Dróżdż i Damian Stemplewski postanowili zawiesic buty na kołku. Na ich miejsce do zespołu dołączyli jednak Michał Sikora oraz Artur Schmidt. W maju drużynę wzmocni jeszcze Adrian Deptuch, który ma pomóc w osiągnięciu dobrych wyników w rozgrywkach.

Kostkev przystąpi do rozgrywek na poziomie jednej 16-drużynowej ligi. Pierwszy mecz już w najbliższą niedzielę o 13:15. Fani drużyny Kostkev mają z pewnością powody do optymizmu i czekają z niecierpliwością na to, jak nowy skład drużyny poradzi sobie w trakcie sezonu.

Zmiany w składzie zawsze wprowadzają pewne zamieszanie w zespole, ale kapitan i zawodnicy Kostkev mają nadzieję, że nowi gracze dostosują się szybko do zespołu i zespołowej gry. Wszystko wskazuje na to, że przyszły sezon będzie pełen wrażeń i emocji, a fani orlika Kostkev będą mogli liczyć na wiele dobrych występów swojej ulubionej drużyny.