Kostkev gra i pomaga! Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Tomka”

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Tomka” odbył się wczoraj w Gliwicach. W turnieju brały udział drużyny z różnych miejscowości regionu, a wśród nich była drużyna Kostkev.

Nasza drużyna rozpoczęła turniej od gry w grupie. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Kostkev 2-0. W drugim meczu drużyna przegrała 0-2, a w trzecim spotkaniu zanotowali kolejne zwycięstwo, tym razem z wynikiem 1-0. Na koniec pewnie wygraliśmy 5-0. Mimo tej jednej porażki, drużyna Kostkev zajęła drugie miejsce w swojej grupie i awansowała do rozgrywek pucharowych.

W pierwszej rundzie rozgrywek pucharowych drużyna Kostkev zmierzyła się z rywalem, który okazał się bardzo mocnym przeciwnikiem. Mimo starań i kilku okazji do strzelenia bramki, drużyna Kostkev nie zdołała wykorzystać swoich szans i przegrała 0-1.

Choć drużyna Kostkev nie awansowała dalej w turnieju, zawodnicy i kibice byli zadowoleni z ich występu. Drużyna pokazała dobry poziom piłkarski i walczyła o każdą piłkę przez cały turniej. Ponadto, wszystkie drużyny biorące udział w turnieju pomagały w zbiórce pieniędzy na leczenie chorego chłopca imieniem Tomek, dzięki czemu każdy uczestnik mógł poczuć się zwycięzcą.