KostKev dominuje na boisku i pokonuje Silesia Bulls 5-0 w meczu ligi rudzkich Orlików

Inauguracja sezonu przyniosła zaskoczenie w postaci niedojechania na mecz podstawowego bramkarza KostKev, przez co muszę przyznać, że ten mecz był dla mnie prawdziwym wyzwaniem. Nie mieliśmy podstawowego bramkarza, więc musiałem sam wystąpić w tym spotkaniu. Jednak zespół zrobił wszystko, aby mnie wesprzeć, a ja skupiłem się na obronie naszej bramki.

Na szczęście nasza drużyna od początku kontrolowała przebieg meczu i zdominowała całe spotkanie. Byliśmy bardzo skoncentrowani i zdecydowani, by zdobyć jak najwięcej bramek i zachować nasze pole do gry czyste. Wszyscy zawodnicy byli bardzo zgrani i grali z dużym zaangażowaniem.

Kolejne bramki zdobywaliśmy z przerwami, ale ciągle utrzymywaliśmy kontrolę nad grą i prowadziliśmy spotkanie. Ostatecznie, Grzegorz Kacprzak, Janusz Wesoły i Michał Benke przyczynili się do pięciu bramek, z których każda była wspaniale wykonana. Ja również miałem swoje momenty, broniąc kilka kluczowych strzałów przeciwników.

Mecz ten był także okazją do debiutu dwóch nowych zawodników w naszej drużynie: Artura Schmidta, który zdobył jedną z bramek, oraz Michała Sikory, który po pięciu latach przerwy wrócił do naszej drużyny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich wkładu w nasz zespół i liczymy na dalszy rozwój ich umiejętności.

Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi z wyniku tego meczu i zadowoleni z naszej postawy na boisku. To był bardzo emocjonujący i widowiskowy mecz, a nasza drużyna pokazała, że jest silna i zdeterminowana, aby osiągnąć dalsze sukcesy w lidze rudzkich Orlików.

Cały mecz możecie zobaczyć tutaj:

W pozostałych spotkaniach doszło do ciekawych pojedynków, które dostarczyły wiele emocji i bramek dla kibiców.

W meczu AWIR z JOGA BONITO padł wynik 8:4 na korzyść AWIR. Był to bardzo wyrównany pojedynek, w którym obie drużyny starały się zdobyć jak najwięcej bramek. Ostatecznie to AWIR zdobyło więcej goli i wygrało mecz.

W meczu Bar Karolinka z B-ce Team, drużyna Bar Karolinka wygrała 4:1. Drużyna Bar Karolinka pokazała się z bardzo dobrej strony, grając ofensywnie i skutecznie wykorzystując swoje okazje.

W meczu Wojak Godula z Swojskie Konfitury, drużyna Wojak Godula zwyciężyła 3:2. Był to bardzo wyrównany mecz, w którym obie drużyny starały się przejąć inicjatywę. Ostatecznie to Wojak Godula zdobył jednego gola więcej i zdołał wygrać mecz.

W meczu HHT z AKF Ślonsk, drużyna HHT wygrała 2:1. Był to bardzo zacięty pojedynek, w którym obie drużyny grały ambitnie i starały się zdobyć zwycięskiego gola. Ostatecznie to drużyna HHT zdobyła dwie bramki i wygrała mecz.

W meczu ZZ Kadra Bielszowice z AGU padł wynik 13:2 na korzyść ZZ Kadra Bielszowice. Był to bardzo jednostronny mecz, w którym drużyna ZZ Kadra Bielszowice zdobyła wiele bramek i pokazała swoją wyższość.

W meczu No Name z RST Team, drużyna RST Team wygrała 4:2. Był to bardzo emocjonujący mecz, w którym obie drużyny grały ambitnie i starały się zdobyć zwycięskiego gola. Ostatecznie to RST Team zdobył więcej bramek i wygrał mecz.

W meczu Lambda - Zygzak z CHzP padł wynik 0:0. Był to bardzo zacięty pojedynek, w którym obie drużyny starały się przejąć inicjatywę. Ostatecznie jednak nie udało się zdobyć bramki, więc mecz zakończył się