FLS - Łososie miażdzą przeciwnika, pierwsze zwycięstwo do zera!

Nasza drużyna wygrywa drugie spotkanie z rzędu, tym razem pewnie pokonując ekipę KS Rokitnica aż 11-0, a znakomite spotkanie rozegrał Leszek Macios, strzelając aż 5 bramek w tym meczu. Z naszej drużyny bardzo dobrze zaprezentowali się Arek Kurpas, Łukasz Wawrzon oraz Krzysztof Studnik, którzy w drugiej połowie napędzali ataki naszej drużyny, dzięki czemu strzeliliśmy aż dziewięc bramek.

Drugi mecz w Futbolowej Lidze Szóstek na początku sprawił problemy kadrowe,  w ostatnim momencie do naszego składu dołączył Dawid Muskus i Robert Dróżdż, dzięki czemu przystąpiliśmy do meczu w pełnym składzie, a pierwszy raz w bramce zadebiutował Łukasz Gawlik, który jest przymierzany do naszego zespołu w rozgrywkach ligi Rudzkich Orlików od przyszłego sezonu. Pierwsza połowa była wyrównana, po szybkim strzeleniu przez nas bramki, drużyna KS Rokitnica sprawnie się broniła, jednak nie potrafiła w ogóle zagrozić bramce strzeżonej przez Łukasza Gawlika. Dopiero druga połowa to grad goli, spowodowana jednak głównie problemami kadrowymi przeciwnika, którzy przez większość drugiej połowy grał w osłabieniu, co bardzo dobrze nasza drużyna wykorzystała, aplikując 9 goli i ostatecznie wygrywając 11-0. Cieszy brak straconej bramki, duża w tym zasługa naszej obrony, która szybko kasowała ataki drużyny z rokietnicy, przez co debiutujący Łukasz Gawlik przez większość meczu był bezrobotny.