FLS - Zwycięstwo na początek rozgrywek!

Ruszyły nowe rozgrywki w których nasza drużyna debiutuje, mowa tutaj o Futbolowej Lidze Szóstek, która od tej jesieni jest organizowana także w Zabrzu, a do której otrzymaliśmy zaproszenie. Oprócz rywalizacji na boiskach orlika, rozgrywki charakteryzują się bogatą oprawą medialną, dzięki czemu mniej pracy po naszej stronie, bo organizator dostarcza zarówna zapowiedzi, jak także relacje z meczu wraz z relacją video, dlatego wszystkich zapraszam na stronę rozgrywek http://zabrze.liga-fls.pl

Pierwszy mecz w nowych rozgrywkach wyszedł nam dobrze, trzeba jednak dodać że skład został uzupełniony o kilku zawodników z poza drużyny, którzy nie rywalizują z nami w Lidze Orlika. Tym sposobem w barwach łososi zagrali dodatkowo Krystian Brzeziński, Łukasz Gawlik i Leszek Macios. Nasza drużyna bardzo dobrze rozpoczęła ten mecz, bo po 27 minutach prowadziła już 6-0, a do tego stworzyła sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich. Dopiero rozluźnienie sprawiło że zespół My Center zdołał zdobyć 5 bramek, ale nawet na moment nie udało im się zbliżyć do zwycięstwa w tym meczu. Bardzo dobre spotkanie rozegrał nasz kapitan Łukasz Beck, który został wybrany piłkarzem meczu!

Relacja Video przygotowaną przez FLS.