Krystian Rutkowski najlepszy w sezonie 2020!

Za nami bardzo szalony sezon, przerwany przez pandemie w którym zmagaliśmy się z kontuzjami i wahaniami formy, ostatecznie zajmując 4 miejsce w tabeli Ligi Rudzkich Orlików, ale wygrywając IX Nocny Turniej o Puchar Prezesa Mosiru Zabrze! To w tym turnieju nasza drużyna zagrała mistrzowsko a swój ogromny udział w sukcesie miał Krystian Rutkowski, który zgarnął wyróżnienie dla bramkarza turnieju. Dziś Krystian zostaje uhonorowany przez kolegów z drużyny i nominację na Piłkarza Sezonu zamienia na nagrodę! Krystian Rutkowski zostaje oficjalnie Najlepszym Piłkarzem Sezonu 2020 naszej Drużyny, a właściwie do bramkarzem, drugim w historii zaraz po Kafli. Gratulujemy!

Krystian Rutkowski to piłkarski kompan z dzieciństwa naszego kapitana, nie ma za sobą kariery piłkarskiej tylko krótki epizod w barwach Grunwaldu Ruda Śląska, ale duży zapał i znakomity refleks, już w sparingach pokazał, że zasługuję na szansę i potrafi stanąć na wysokości zadania! W ubiegłym sezonie sprawił, że Żuk zapomniał jak się broni, w tym tylko dwukrotnie nie mógł stanąć w naszej bramce! Krystian jest gwarantem stabilności a z sezonu na sezon pokazuje że stać go na fenomenalne interwencje, dlatego w końcówce tego sezonu zgarnął nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju nocnego o puchar prezesa Mosiru, a teraz zgarnia najważniejszą nagrodę naszej drużyny. Gratulujemy i trzymaj tak dalej!

Na końcu warto pogratulować pozostałym nominowanym, bo wyścig w tegorocznym plebiscycie był bardzo wyrównany i tylko jeden głos zdecydował o takim wyniku, jeśli powędrowałby on to kogoś innego, mógłby być remis wśród wszystkich nominowanych! Dlatego brawa i podziękowanie nie tylko dla Krystiana, ale także do Dawida, Damiana i Michała! Brawo Panowie!