Nowy sezon ligowy przed nami.. sprawy organizacyjne.

Ubiegły sezon był inny niż zawsze, nie tylko krótszy ale także rozegrany z dużym znakiem zapytanie. W tym roku dużo może się nie zmienić, musimy być świadomi że sytuacja z ubiegłego roku może się powtórzyć, jednak już teraz nasze przygotowania do sezonu wyglądają o niebo lepiej niż w ubiegłym roku. Roszady w składzie nie są planowane, bo w ubiegłym sezonie wypracowaliśmy obszerny i stabilny skład, który utrzymaliśmy i jeśli kontuzje nie pokrzyżują nam planów, możemy spokojnie wrócić do walki o podium!

Za nami także kolejne wybory tzw. walnego zgromadzenia, które przeprowadzamy raz w roku za pomocą elektronicznej ankiety. Tym sposobem w ubiegłym tygodniu nie tylko zdecydowaliśmy o przyszłości drużyny w sezonie 2021 ale otrzymaliśmy wskazówki, jak rozwijać nasz zespół. Zapraszam do zapoznania się z wynikami.

Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Wybierz Radę drużyny. Liczba odpowiedzi: 14 odpowiedzi.

Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Oceń pracę kordynatora. Liczba odpowiedzi: 14 odpowiedzi.Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Oceń pracę i decyzję Rady Drużyny. Liczba odpowiedzi: 14 odpowiedzi.Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Która formacja drużyny twoim zdaniem wymaga wzmocnienia?. Liczba odpowiedzi: 13 odpowiedzi.Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Co dla ciebie jest ważne w funkcjonowaniu drużyny?. Liczba odpowiedzi: .Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Wybierz Kapitana drużyny. Liczba odpowiedzi: 14 odpowiedzi.Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Wybierz Koordynatora drużyny. Liczba odpowiedzi: 14 odpowiedzi.Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Ile ma wynosić składka na drużynę?. Liczba odpowiedzi: 14 odpowiedzi.Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Czy obecna forma zarządzania drużyną jest wystarczająca?. Liczba odpowiedzi: 14 odpowiedzi.Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Czy Rada Drużyny nadal ma wystawiać oceny za występ?. Liczba odpowiedzi: 14 odpowiedzi.Wykres odpowiedzi z Formularzy. Tytuł pytania: Czy chciałbyś z naszą drużyną występować w innych rozgrywkach?. Liczba odpowiedzi: 14 odpowiedzi.Podsumowując ankietę:

• Skład Rady Drużyny pozostaje bez zmian, kolejny raz tworzą ją: Kamil Zaczek (Prezes), Łukasz Beck, Krzysztof Studnik, Grzegorz Kacprzak.
  • Koordynator (Żuku) oraz Kapitan (Bekol) także zostaje ten sam
  • Składka na drużynę w tym sezonie wyniesie 70 zł
  • Podobnie jak w poprzednim sezonie, nasza drużyna zostanie zgłoszona do dodatkowych rozgrywek, warto zaznaczyć że właśnie w turnieju zdobyliśmy jedyne trofeum w 2020 roku!