Zaczynamy sezon 2021 Ligi Rudzkich Orlików!

Zaczynamy sezon 2021  Ligi Rudzkich Orlików!

Przed nami kolejny sezon w naszej rudzkiej lidze, będzie to już 11 sezon w którym walczymy o najwyższe cele. W ubiegłym roku zabrakło nam dwóch punktów aby uplasować się na kolejnym podium, brak sukcesu w lidze odbiliśmy sobie na Nocnym Turnieju o Puchar Prezesa Mosir Zabrze, wygrywając zawody! Teraz wracamy do zmagań na orliku.. zmagań które w tym sezonie będą długie i możliwe że bardziej sprawiedliwe, a to dlatego ponieważ po 10 latach po raz pierwszy zawody będą prowadzić sędziowie z licencją, a nie animatorzy obiektu! Ta zmiana może być istotna, jednak zobaczymy jaki będzie poziom zawodów, jedno jest pewne, wreszcie usłyszymy gwizdek! To najważniejsze zmiana w tym roku!

Druga istotna rzecz to powrót do gry mecz-rewanż, a co za tym idzie zapowiada się długi sezon, bo do rozegrania mamy aż 26 spotkań! To bardzo dużo, dlatego cieszy nas fakt, że skład z końcówki ubiegłego sezonu pozostał prawie bez zmian, bo jedynie z gry zrezygnował Oskar Wojcik, któremu bardzo dziękujemy za występy, a miał ich przez trzy sezony 21 ! Dziękujemy.

W tym sezonie składka na poczet drużyny wynosi 70 zł  i prosimy każdego o przyniesienie jej na pierwszy mecz!

Podsumowując, najważniejsze zmiany to:

• Zawody piłkarskie będą prowadzić Sędziowie z uprawnieniami - a nie tak jak do tej pory animatorzy!
  • Wracamy do systemu mecz - rewanż - zatem sezon będzie wymagający - 26 meczy do rozegrania
  • Szatnie piłkarskie ze względu na remont dostępne będą na hali mosiru

Przed nami następujące spotkania:

FC Pub Pod Łososiem : FC KELERIS więcej»
(14-03-2021 17:45)
FC Pub Pod Łososiem : Wojak Godula więcej»
(20-03-2021 12:45)
CallistoShop.pl : FC Pub Pod Łososiem więcej»
(28-03-2021 11:30)
FC Pub Pod Łososiem : ZZ Kadra Bielszowice więcej»
(10-04-2021 14:00)
MakroGeo : FC Pub Pod Łososiem więcej»