Silny beniaminek na inauguracje długiego sezonu!

Zaczynamy nowy sezon, w którym cel jak zawsze jest jeden, odzyskać Mistrzostwo Ligi Rudzkich Orlików! Zmian w składzie w tym roku mamy niewiele, okres przygotowawczy do sezonu przepracowaliśmy mocno a kontuzje nas ominęły, dlatego w najbliższą niedziele podejdziemy do meczu z FC Keleris w najmocniejszym składzie i z pełną motywacją, bo jak się okazuje nasz rywal jest dobrze znany niektórym naszym zawodnikom! Citko ma powiązania branżowe z drużyną przeciwną, a w składzie FC Keleris gra szwagier Dawida Kłosek, który z pewnością będzie chciał udowodnić swoją skuteczność strzelecką! Przed nami ciekawe spotkanie, które wskaże czy w tym sezonie stabilizacja pozwoli nam wygrywać! Zapraszamy już w niedzielę o 17:45!

Przewidywalny skład drużyny:

NIEDZIELA godzina 17:45 -FC KELERIS

89. Rutkowski,- 2. Stemplewski, 3. Beck, 4. Niśkiewicz, 6. Hauk,7. Golik 8. Benke,9. Kłosek, 10. Kacprzak, Wesoły, 13. Tarabura,

• Zawodnicy przekreśleni-obecność jeszcze nie potwierdzona!
  • Zawodnicy z?- występ nie jest pewny.
  • Zawodnicy podkreśleni- pauzuje ze względu na zbyt dużą ilość zawodników.

FC KELERIS

Zawodnicy