Łososie zagrają w piątej edycji Silesian Football Night!

Jak co roku oprócz zmagań ligowych staramy się brać udział w turniejach, które charakteryzuje nie tylko rywalizacja, ale także dobra zabawa. Jedną z takich imprez jest nasz rudzki turniej Silesian Football Night, który jest organizowany na boisku ligowym, jako przerywnik w trudnym ligowym sezonie. To będzie już 5 edycja tego turnieju, a dla naszej drużyny 4, dotychczas najlepszy wynik osiągnęliśmy w pierwszej edycji, gdzie nasza drużyna grała do końca i niestety zajęła 4 miejsce, po emocjonującym turnieju! W ubiegłym roku zabrakło nam bramki do awansu z grupy, dlatego w tej edycji musimy walczyć od początku!

Zapewne 5 edycja Silesian Football Night będzie miała charakter mistrzostw europy, udział w niej weźmie 12 ekip a rozgrywki odbędą się w sobotę 28 maja 2016 roku!

Dotychczas do turnieju zgłosiły się drużyny:

1. MAD MICK
  2. ZZ Kadra Bielszowice - Matik
  3. SlonskiDizajn.pl
  4. Lambda Lambda Lambda
  5. No Name
  6. FC Pub Pod Łososiem
  7. Wojak Godula
  8. AWIR
  9. Somalia Attack FC
  10. Makrogeo

Wszystkim naszym zawodnikom proponuję już zarezerwować datę 28 maja, a kibiców serdecznie zapraszamy!