Przed nami kolejny sezon ligowych zmagań! Ogłoszenia.

Za parę tygodni zainaugurujemy nowy sezon Ligi Rudzkich Orlików, będzie to już nasz X sezon w którym będziemy walczyć o Mistrzostwo Ligi! Ubiegły sezon zakończyliśmy na najniższym stopniu podium z dużym niedosytem, a z naszej drużyny odszedł do lokalnego rywala Dariusz Sobiech, czyli nasz superstrzelec w ostatnich dwóch sezonach, oraz Paweł Walczak, który przeprowadził się do innego miasta! Jednak nie składamy broni, szukamy wzmocnień i aktywnie przygotowujemy się do naszego kolejnego sezonu! Standardowo za nami już wybory na nowy sezon, dlatego zapraszamy do zapoznania się z poniższymi wynikami!

Ale zanim porozmawiamy o nowym roku i sezonie.. przypomnijmy sobie ubiegły sezon 2019!

Za nami kolejne wybory tzw. walnego zgromadzenia, które przeprowadzamy raz w roku, a od czterech już lat dokonujemy tego za pomocą elektronicznej ankiety. Tym sposobem w ubiegłym tygodniu nie tylko zdecydowaliśmy o przyszłości drużyny w sezonie 2020 ale otrzymaliśmy wskazówki, jak rozwijać nasz zespół. Zapraszam do zapoznania się z wynikami.

Podsumowując, w najbliższym sezonie skład Rady Drużyny pozostaje bez zmian, która będzie nadal wystawiać oceny na zasadach przyjętych w poprzednim sezonie. Rada Drużyny w sezonie 2020 to: Kamil Zaczek (prezes), Łukasz Beck (wiceprezes), Krzysztof Studnik i Grzegorz Kacprzak. Niestety składka na działalność drużyny w tym sezonie wyniesie 100 zł (wpisowe na ligę wynosi aż 700 zł) z której pokryjemy wpisowe oraz inne potrzeby drużyny, w tym nagrody na zakończenie sezonu.

W nowych sezonie zagramy w nowych kompletach piłkarskich, wygranych w turnieju Silesian Football Night 2018, które zaprezentujemy na inauguracje sezonu! Niestety z naszej drużyny odszedł Dariusz Sobiech, któremu dziękujemy za bramki i zaangażowanie w sukcesy naszej drużyny oraz życzymy powodzenia w nowym zespole! Oprócz Darka, nasz zespół opuścił Paweł Walczak, który był jednym z najdłużej grających zawodników, rozegrał 74 meczy w ciągu 5 sezonów, dziękujemy za wszystko PELE! Jednak lukę w ataku musimy uzupełnić, dlatego ciągle rozważamy wzmocnienia tej formacji, jak także formacji obronnej! Szczegóły wkrótce!