Koniec laby! Wracamy do walki o trofea!

Jak ten czas leci nie ubłagalnie.. nie tak dawno cieszyliśmy się z najniższego podium na turnieju Silesian Football Night, kończyliśmy rundę zasadniczą i rozpoczynaliśmy wakacje, a dziś.. pora odkurzyć buty i wracać na boisko! Liga Rudzkich Orlików już w najbliższy weekend wznawia rozgrywki, ale nasza drużyna pauzuje, dlatego przeszlifujemy formę w Ósmej edycji Turnieju Nocnego organizowanego przez Mosir Zabrze. Warto tutaj zaznaczyć, że w piątej edycji nasza drużyna zdobyła brązowy medal i będzie to nasz trzeci występ! A po turnieju, za tydzień wrócimy na boiska orlika, gdzie terminarz jest już nam dobrze znany.

W VIII Nocnym Turnieju o Puchar Prezesa Mosir Zabrze zagramy w Grupie B, a harmonogram przedstawia się następująco:

Przed nami dużo grania, jak zawsze powalczymy o awans, ale przedtem wszystkich proszę o zapoznanie się z poniższym regulaminem turnieju i do zobaczenia w piątek!