Nowy sezon, nowe wybory, poznaj wyniki.

Za nami kolejne wybory tzw. walnego zgromadzenia, które przeprowadzamy raz w roku, a od trzech latach dokonujemy tego za pomocą elektronicznej ankiety. Tym sposobem w ubiegłą sobotę nie tylko zdecydowaliśmy o przyszłości drużyny w sezonie 2019 ale otrzymaliśmy wskazówki, jak rozwijać nasz zespół. Zapraszam do zapoznania się z wynikami.

KLUCZOWE DECYZJĘ

W raz z odejściem z drużyny Przemka Jonczyka wiadomo było że nie tylko tracimy znakomitego piłkarza, ale także ważną część naszej drużyny - członka Rady. Dlatego zmiana w składzie była oczywista, a wasze głosy zdecydowały, że skład zostaje w sumie taki sam - jednak pomniejszony do czterech członków, jak to miało miejsce w poprzednich sezonach. Rada Drużyny w sezonie 2019 to: Kamil Zaczek (prezes), Łukasz Beck (wiceprezes), Krzysztof Studnik i Grzegorz Kacprzak.

Tutaj wybór także był tylko formalnością, bo kto inny miałby pełnić tę funkcję jak nie Łukasz Beck - to pod jego wodzą nasza drużyna odnosi sukcesy!

Podobnie zmiana nie nastąpi na pozycji Koordynatora, funkcję tą dalej będzie pełnić Kamil Zaczek

Walne zgromadzenie członków było podzielone odnośnie wysokości składki na drużynę, dlatego decydujący głos w tej sprawie miała Rada Drużyny w nowym składzie, która podjęła decyzję że składka w sezonie 2019 będzie wynosić 50 zł.

OCENA DZIAŁALNOŚCI DRUŻYNY

W początkowym etapie ankiety każdy z drużyny miał okazję oceni działalność Rady Drużyny a także określić swoje preferencje co do występów w innych rozgrywkach, wyrazić swoje zdanie na temat drużyny i wzmocnień.

Z ważniejszych kwestii:

• Praca Koordynatora oraz Rady Drużyny została pozytywnie oceniona.
  • Waszym zdaniem po ubytkach w obronie ta formacja najbardziej wymaga wzmocnień,
  • Większość osób zadeklarowała chęć gry w innych rozgrywkach, dlatego w tym roku będziemy szukać interesujących turniejów w których moglibyśmy zagrać.
  • Dla większości w drużynie najważniejsza jest atmosfera, co cieszy, a także każdy liczy na sukces!
  • Jeśli chodzi o funkcjonowanie drużyny, wszystko pozostaje po staremu. Strona naszej drużyny jest odwiedzana na bieżąco, a materiały wideo przypadły do gustu.

Poniżej dokładne wyniki pozostałych pytań ankietowych: