Zapraszamy na uroczyste zakończenie mistrzowskiego sezonu!

Tak jak co roku po wyczerpującym sezonie jest czas na odpoczynek i świętowanie, a w tym roku jest co świętować i za co wypić, dlatego wszystkich zawodników Łososi zapraszamy na zakończenie sezonu naszej drużyny, które odbędzie się piątek o godzinie 18:00 standardowo u naszego sponsora, w Pubie Pod Łososiem, znajdującym się pod adresem Teatralna 5c, 41-700 Ruda Śląska. Jak co roku podsumowujemy wynik, wręczymy nagrody za kończący sezon oraz uczcimy końcowy sukces, jakim jest Mistrzostwo Ligi Rudzkich Orlików! Na każdego zawodnika będzie czekać piwko i coś na ząb! Obecność obowiązkowa!

Ponadto zapraszamy także na zakończenie sezonu organizowane przez MOSIR Ruda Śląska, organizatora naszej Ligi Rudzkich Orlików, na którym zostanie wręczony PUCHAR za mistrzostwo ligi, a także indywidualne wyróżnienia! Zakończenie to odbędzie się 5.11.2017r. o godzinie 17:00, organizatorzy zapraszają do Pink Bowling & Club. Obecność wskazana!

Do zobaczenia ŁOSOSIE! Ałuu Ałuuu Ałuu Ałuuuu Ałuuu