Arkadiusz Kurpas zawodnikiem kwietnia!

Drugą nagrodę dla zawodnika miesiąca jednogłośnie zgarnia Arkadiusz Kurpas, najbardziej waleczny i akrobatyczny zawodnik w drużynie, który w Kwietniu popisał się dwoma hattrickami w meczach z Wystrzałowe Staruszki i AKS DG-BUD Grzybowice Zabrze, a łącznie w tym sezonie strzelił już 8 bramek z akcji w 6 spotkaniach i wraz z Adamek prowadzi w statystykach najlepszych strzelców drużyny. Arek był kluczową postacią naszego zespołu, który w ubiegłym miesiącu zdobył6 pkt w 3 meczach, strzelając łącznie 16 bramek tracąc przy tym tylko 6, dzięki którym zajmuje obecnie 5 miejsce tabeli!

Arek dołączył do nas w sezonie 2013, kiedy to został Najlepszym snajperem naszej drużyny strzelając 20 bramek w 17 meczach. W ubiegłym sezonie wrócił dopiero na rundę finałową, jednak nie zdołał strzelić bramki. W tym sezonie wraca do formy i skuteczności, na boisku imponuje szybkością, zawziętością i niekonwencjonalnymi strzałami, a jego znakiem firmowym jest uderzenie z przewrotki, z którego w tym sezonie zdobył już bramkę. W kwietniu zagrał we wszystkich spotkaniach uzyskując średnią not 4,17 pkt i zdobył jednogłośnie nagrodę wyprzedzając Krzysztofa Studnika i Łukasz Wawrzona.