Tomasz Cholewczyński najlepszy w Marcu!

Za nami pierwszy miesiąc rozgrywek, gdzie w 4 meczach zdobyliśmy 7 punktów, strzelając 13 bramek a tracąc 11, w czym duża zasługa naszego bramkarza. To właśnie Tomasz Cholewczyński decyzją Rady Drużyny został wybrany Zawodnikiem Miesiąca, wygrywając z Przemkiem i Arkiem. Wieprzu od początku prezentuje wysoką formę, to właśnie jego interwencje pozwoliły nam zdobyć punkt z Matikiem, a w pozostałych spotkaniach imponował refleksem i wyczuciem w sytuacjach sam na sam. Zdobył także najwyższą średnią ocenę z czterech pierwszych spotkań 3,88 pkt, grając na pozycji bramkarza, a jak mawiał Eduardo Galeano, "bramkarz jest sam, skazany na oglądanie gry z daleka, kiedyś ubrany na czarno, nie strzela goli, a przecież to gol jest radością futbolu, on tę radość niszczy. Ma na plecach numer jeden i pierwszy płaci za błąd. Jeśli drużyna ma słabszy dzień, w deszczu strzałów pokutuje za cudze grzechy."

Przed Tomkiem jeszcze duża część sezonu i wiele ulewnych spotkań, dlatego cieszymy się że już teraz prezentuje wysoką formę i zasłużenie po raz 3 w historii zgarnia nagrodę miesiąca. Gratulujemy!