Bekol był najlepszy w Wrześniu!

Po wznowieniu sezonu nasza drużyna dobrze zaczęła od dwóch zwycięstw, niestety w kolejnych spotkaniach zabrakło nie tylko szczęścia, ale i szerszego składu, który dałby nam kolejne punkty. Mimo to w wrześniu drużyna mogła liczyć na jednego człowieka - kapitana! Bekol w każdym meczu zostawił zdrowie i był jednym z najlepszych na boisku, strzelił jednego gola i zaliczył asystę, dlatego kolejne nagroda miesiąca leci w jego ręce! W wyścigu o nagrodę piłkarza miesiąca wyprzedził Roberta Dróżdża, Damiana Stemplewskiego oraz Krystiana Rutkowskiego! GRATULUJE!

Bekola nie trzeba przedstawiać, to serce naszej drużyny, kapitan, wybitny reprezentant, który wzmocnił nasze szeregi w 2011 roku i od razu stał się ważną postacią zespołu. Jego ulubioną pozycją jest obrona, twardy i nieustępliwy, potrafiący włączyć się do akcji ofensywnych. Od sezonu 2013 pełni funkcję kapitana drużyny i sprawdza się w tej roli znakomicie! To pod jego sterami zdobyliśmy wicemistrzostwo ligi 2015, 2018 oraz Mistrzostwo Ligi 2017! Bekol z nami rozgrywa już 7 sezon i przekroczy barierę 100 rozegranych meczy!

Nagrody i nominacje:

-Nagroda dla Piłkarza miesiąca Wrzesień 2020 !
- Wicemistrz Ligi Rudzkich Orlików Sezonu 2018 !!
- nominowany do nagrody Najlepszego Piłkarza drużyny Sezonu 2018
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Październik 2018 !
- Mistrz Ligi Rudzkich Orlików Sezonu 2017 !!
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Czerwiec 2017 !
- Wicemistrz Ligi Rudzkich Orlików Sezonu 2015 !!
- nominowany do nagrody Najlepszego Piłkarza drużyny Sezonu 2015
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Wrzesień 2015 !
- Nagroda Najlepszego Piłkarza drużyny Sezon 2014 !!
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Maj 2014 !