Dawid Kłosek z Nagrodą Piłkarza Czerwca 2020!

Za nami pierwszy miesiąc rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików, który nie będziemy wspominać dobrze, bo w pięciu spotkaniach zdobyliśmy zaledwie 6 pkt, przegrywając z każdym poważniejszym rywalem. Jednak jest światło w tunelu, mianowicie postawa na boisku Dawida, który miał bardzo trudne zadanie wskoczyć w koszulkę Darka i mimo że nie wstrzelił się jeszcze do końca w bramkę orlika, to zaprezentował dużo konkretów na boisku, a gdyby był w meczu z ZZ Kadrą Bielszowice II, wynik mógłby być zupełnie inny. Dlatego z przyjemnością WYRÓŻNIENIE MIESIĄCA otrzymuje Dawid Kłosek, który w czerwcu rozegrał 4 spotkania, zgarniając średnią ocen 3,7! W wyścigu o nagrodę piłkarza mięsiąca wyprzedził Sebastiana Tarabure, Damiana Stemplewskiego oraz Adama Golika! GRATULUJE!

Dawid Kłosek to nasze najnowsze wzmocnienie, napastnik który w rozgrywkach halowych bije rekordy, a prywatnie znajomy Citki z którym wygrywał turnieje w barwach Biedronki od początku gra bez kompleksów. Żywiołowy, dobrze zbudowany potrafi przepchać rywala i solidnie uderzyć na bramkę. To co go wyróżnia to walka, oprócz walorów ofensywnych, bardzo dobrze potrafi zagrać w obronie. Pierwszą bramkę strzelił w meczu z B-ce Team, ale prawdziwym fundamentem zwycięstwa był przeciwko drużynie FC Kaufhaus, której strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty. Kontrakt Dawida obowiązuje tylko do wakacji, ale mamy dużą nadzieję że w Łososiach będzie strzelać nie tylko na jesień ale także w kolejnych sezonach! Gratulujemy nagrody!