Beny zgarnia ostatnią Nagrodę Piłkarza Miesiąca w sezonie 2019!

Za nami ostatni miesiąc rozgrywek o mistrzostwo 1 Ligi Rudzkich Orlików, tym samym ostatnia okazja aby wyróżnić kolegę z drużyny, który w październiku pokazał się z najlepszej strony! Tą ostatnią nagrodę zgarnia Michał Benke, który w meczu z Ekspertem wykreował kilka świetnych sytuacji strzeleckich oraz sam zanotował asystę i strzelił bramkę, a w meczu z B-ce Team mimo imprezy rodzinnej pojawił się, robił co mógł i zgarnął najwyższą notę w tym miesiąc . Dlatego ostatnia już w tym sezonie Nagroda dla Piłkarza Miesiąca leci do naszego ofensywnego pomocnika, wyprzedzając pozostałych nominowanych, Dariusza Sobiecha i Łukasza Beck. Gratulujemy!

Michał dołączył do naszej drużyny w 2016 roku, przechodząc podobnie jak wcześniej Adam Golik z ZZRG Bielszowice, a więc największego lokalnego rywala, z którym w lidze Orlika zdobył łącznie 82 bramki, a do tego w 2015 roku został Mistrzem Polski w projekcie Orlik Polska! Po tych sukcesach dołączył do Łososi i od początku wniósł świeżość w rozegraniu, narzucając często inny styl gry. Obecnie za nim 4 sezon w naszych barwach i ponad 57 rozegranych spotkań. Z naszą drużyną zdobył Mistrzostwo i Wicemistrzostwo ligi, trzykrotnie zdobył nagrodę Piłkarza Miesiąca, a w tym sezonie  z drużyną zajął 3 miejsce w lidze, zaliczając 13 spotkań  10 goli i 13 asyst.

- Wicemistrz Ligi Rudzkich Orlików Sezonu 2018 !!
- Mistrz Ligi Rudzkich Orlików Sezonu 2017 !!
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Październik 2019 !
- nominowany do nagrody Najlepszego Piłkarza drużyny Sezonu 2017
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Wrzesień 2017 !
- nominowany do nagrody Najlepszego Piłkarza drużyny Sezonu 2016
- Nagroda dla Piłkarza miesiąca Wrzesień 2016 !