Dariusz Grzywa zgarnia nagrodę za marzec dla Piłkarza Miesiąca!

Nowy sezon rozpoczęliśmy znakomicie, wygrywając wszystkie cztery spotkania, rozgrywając trzy dobre mecze i zgarniając komplet punktów. Już teraz wiemy że nasze ruchy kadrowe były trafne, świadczy o tym forma nowych zawodników i ich obecność wśród wyróżnionych za pierwszy miesiąc rozgrywek. Jednak jak co roku, nagroda może trafić tylko do jednego piłkarza i mimo że wybór był trudny, to za postawę w Marcu, wyróżnienie dla Piłkarza Miesiąca leci do Dariusza Grzywy! Gratulujemy!

Dariusz to nasz nowy nabytek, który wzmocnił formację defensywną i już od początku pokazuje, że możemy na niego liczyć, szczególnie bardzo dobre zawody rozegrał przeciwko drużynie Wojak Godula, za co zgarnął najwyższą notę. Nasz rosły ofensywnie usposobiony obrońca swoje pierwsze kroki stawiał w Gwarku Zabrze, gdzie miał okazję pograć nawet z Łukaszem Piszczkiem. Później jego kariera zatrzymała się na klubie Wawel Wirek, a od obecnego sezonu jako amator po namowie Adriana Mola reprezentuje nasze barwy! Dariusz w wyścigu o nagrodę wyprzedził Łukasz Gawlika oraz Michała Sikore, jeszcze raz gratulujemy!