Wyróżnienie za Maj pierwszy raz otrzymuje Adrian Mol!

Za nami kolejny miesiąc zmagań na boiskach orlika, niestety był to zdecydowanie najsłabszy miesiąc, w którym zdobyliśmy zaledwie 4 pkt w czterech meczach, do tego przegraliśmy z czołówką tabeli i straciliśmy łącznie 18 bramek. Dlatego w tym miesiącu nagroda dla najlepszego zawodnika leci do napastnika! Pierwszy raz takie wyróżnienie otrzymuje Adrian Mol, który w Maju zagrał w 3 spotkaniach i strzelił trzy bramki, w tym dwie z drużyną AWIRu, bez których remis byłby nieosiągalny. Nagrodę zgarnia za średnią ocen 2,94 gdzie w głosowaniu wyprzedził Dariusza Grzywę, Adama Golika i Michała Sikorę. W tym sezonie łącznie w 6 meczach zdobył już 9 bramek i jest ważną ale często nieobecną strzelbą naszej drużyny!

Adrian dołączył do naszej drużyny w tamtym sezonie i od początku pokazał że ma talent do strzelania bramek. Jak tylko był na meczu to za pewnik można było przyjąć że strzeli bramkę i w sumie w 9 meczach pod rząd wpisał się na listę strzelców. Adrian to silny napastnik, potrafiący się bardzo dobrze zastawić i uderzyć z każdej pozycji, gdyby tylko jego dyspozycyjność byłaby większa, w tym sezonie nie stracilibyśmy kilku punktów a on z pewnością mógłby powalczyć o podium króla strzelców.