Wynik mówi wszystko! AWIR nas zdeklasował i wrócił do walki o podium!

Długo zabierałem się za relację z tego meczu, głównie z braku czasu ale też po prostu wolałbym przemilczeć ten mecz, bo wynik w pełni oddaje to co się działo na boisku w zeszłym tygodniu. Nie wiem gdzie się podziała drużyna z pierwszego rozegranego po wakacjach meczu, ale na boisku jej brakowało, a dokładnie woli zwycięstwa! Pierwsza połowa nie zapowiadała takiej masakry, ale już w tego nasza gra była mozolna i bez pomysłu, na alibi, co zakończyło się stratą gola. W drugiej połowie próbowaliśmy, ale podejmowaliśmy złe decyzje a naszemu rywalowi wychodzi niemal wszystko! Dlatego gratuluję drużynie AWIR bo zagrała bardzo dobre zawody i zasłużyli na ten wynik oraz podium Ligi Rudzkie Orlików. Niestety strata przez nas punktów już niemal przypieczętowuje mistrzostwo drużyny ZZ Kadra Bielszowice ale także dodaje emocji w walce o podium na drugą część rundy! Zapraszam na skrót z tego spotkania.

Teraz pozostaje POWSTAĆ i walczyć dalej, bo walka o podium rozstrzygnie się pomiędzy naszą drużyną, a ekipami AWIR i B-ce Team.. a miejsc jest tylko dwa. Musimy wyciągnąć wnioski i wrócić do gry z pierwszego meczu bo kolejna strata punktów może nas zrzucić z podium!