Łososie wygrywają ale skutecznością nie zachwycają! ZZ Kadra ponownie mistrzem LRO.

Po ostatnim fatalnym meczu w naszym wykonaniu, nie mogliśmy pozwolić sobie na kolejną wpadkę, jednak początek spotkania okazał się dla nas koszmarem, bo w dwóch pierwszych akcjach rywala, straciliśmy dwie bramki i na dzień dobry musieliśmy gonić wynik. W całym meczu stworzyliśmy sobie trzykrotnie więcej sytuacji od rywala i odnieśliśmy kolejne zwycięstwo , ale nasza skuteczność woła o pomstę do nieba, dziś się udało bo rywal pozwolił na stwarzanie sytuacji, ale za dwa tygodnie nie będziemy mieć tyle szans na strzelenie gola, a od wyniku będzie zależeć wicemistrzostwo ligi! Zapraszamy na relację z spotkania, które było lekcją przełamania niemocny pod bramką rywala.

To nie było łatwe spotkanie, bo bramki straciliśmy w równie łatwy sposób jak w meczu z drużyną AWIR, jednak różnica polegała na tym, że w tym meczu stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe, które koncertowo marnowaliśmy.. Warto odnotować że w pierwszej połowie Łososie stworzyli sobie 15 szans do strzelenia bramki i wykorzystali zaledwie jedną po strzale z dystansu Michała Benke, a rywal przy pięciu akcjach zdobył dwa gole! Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2-1 a prawdziwy koncert marnowania sytuacji dał Adam Golik.. zresztą zobaczcie ;)

Na szczęście Adam w końcu przemógł swoją strzelecką niemoc w drugiej odsłonie gry i po 10 nieudanych próbach kolejne dwie wykorzystał, a dodatkowo po brameczce dołożył Grzegorz Kacprzak, Michał Hauk przy dużym udziale naszego kapitana i Dariusz Sobiech, dzięki czemu wygrywamy ten mecz ale z dużym niedosytem, bo przy 33 sytuacjach na strzelenie bramki, popisaliśmy się zaledwie 18 % skutecznością! Poniżej możecie zobaczyć ten koncertowy występ:

Zwycięstwo jest, więc plan minimum wykonany ale daleko nam do gry z pierwszego i drugiego spotkania, dlatego do meczu z drużyną B-ce Team będziemy podchodzić z dużym niepokojem i to rywal będzie faworytem do zwycięstwa, które już w tym sezonie odniósł, pytanie czy przerwa przywróci nam skuteczność i głód gry, który było widać w meczu z ZZ Kadrą Bielszowice? Dowiemy się już za dwa tygodnie!

Na koniec drużyna ZZ Kadra Bielszowice pokonała zespół AWIR i sięgnęła po drugi z rzędu tytuł Mistrzowski 1 Ligi Rudzkich Orlików. Na dwie kolejki przed końcem sezonu, ratownicy mają 8 pkt przewagi i mogą świętować! W imieniu całej drużyny gratulujemy zwycięstwa w rozgrywkach i życzymy samych zwycięstw w końcówce sezonu i powtórzenia osiągnięcia z ubiegłego roku ;)