Ruszamy z sezonem 2018! Mistrzowie zgłoszeni do ligi!

Koniec przerwy i świętowania sukcesu 2017 roku, kiedy nasza drużyny została Mistrzem Ligi Rudzkich Orlików. Teraz mamy już rok 2018 i nowe cele, a główny z nich to obrona mistrzowskiego tytułu! Dlatego miło mi poinformować, że nasz zespół oficjalnie został zgłoszony do sezonu 2018 Ligi Rudzkich Orlików. Co najważniejsze, zagramy w niemal identycznie mocnym składzie jak w ubiegłym roku, niestety nie obyło się bez strat, ponieważ kontuzji doznał najlepszy strzelec ubiegłego sezonu naszej drużyny, Adrian Mol i to obecnie jedyna strata. Reszta nazwisk pozostaje bez zmian i w mocnym składzie od początku będziemy walczyć o obronę tytułu.

Już dziś każdy z członków naszej drużyny otrzyma wiadomość sms z linkiem do ankiety, w której jak co roku, każdy będzie mógł zdecydować o najważniejszych kwestiach funkcjonowania naszej drużyny! Pamiętaj koniecznie aby wypełnić ankietę!

W ankiecie będzie także formularz, w którym wskażesz terminy rozgrywania sparingów które ci pasują, proszę o zaznaczenie wszystkich możliwości, pozwoli nam to ustalić najbardziej optymalne terminy sparingów.

Oprócz tego powolutku testujemy potencjalnych nowych zawodników, bo przed sezonem chcielibyśmy wzmocnić skład i uzupełnić lukę po Adrianie, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Mamy nadzieję że kontuzja okaże się mniej poważna i jeszcze w tym sezonie nasza dziewiątka zapisze się na liście strzelców naszej drużyny. Na razie powolutku wracamy do organizowania sezonu 2018 i czekamy na wyniki ankiet, oraz pierwsze sparingi!

A tymczasem zapraszamy do przypomnienia sobie sezonu 2017!