Znamy wyniki wyborów i nowy skład Rady Drużyny!

W ubiegłym roku po raz pierwszy przeprowadziliśmy wybory drogą elektroniczną, a jako że sprawdziło się to bardzo dobrze, w tym roku przeprowadziliśmy głosowanie w identyczny sposób. Nie tylko każdy mógł oddać głos w dowolnym czasie, miejscu ale także zachował anonimowość, a wyniki otrzymaliśmy w postaci czytelnych wykresów, które dziś publikujemy. W głosowaniu udział wzięło 13 osób z pośród 16, więc zgodnie z Statutem głosowanie jest ważne.

Skład Rady Drużyny po raz kolejny został wybrany taki sam jak w poprzednich latach, jednak w tym roku Szwagier otrzymał piąty wynik w drużynie, dlatego decyzją Rady Drużyny postanowiliśmy zaprosić Szwagra do składu Rady Drużyny, jednocześnie powiększając skład o jedną osobę! W 2018 roku Radę Drużyny tworzyć będą: Kamil Zaczek (prezes), Łukasz Beck (zastępca), Krzysztof Studnik, Przemek Jonczyk i Grzegorz Kacprzak.

Funkcję Kapitana naszej drużyny będzie pełnić nie kto inny jak Łukasz Beck!  Wybór nie mógł być inny, Bekol jako kapitan poprowadził nas do wszystkich dotychczasowych sukcesów. O dalszej kolejności noszenia opaski decydować będzie staż oraz ilość występów w drużynie.

Nie będzie także zmiany na stanowisku Koordynatora drużyny, dalej tą funkcję będzie pełnić Kamil Zaczek.

W tym roku jako mistrzowie nie obowiązuje nas wpisowe, jednak w głosowaniu zdecydowaliśmy większością głosów, że składka w tym roku będzie wynosiła 40 zł, będzie można zapłacić ją w dwóch ratach: 20 zł do końca marca, oraz 20 zł do końca czerwca. Całość kwoty będzie przeznaczona na działalność drużyny.

W dalszym etapie ankiety każdy z drużyny miał okazję oceni działalność i formę Rady Drużyny a także określić swoje preferencje co do występów w innych rozgrywkach, dyspozycyjności, priorytetów. Z ważniejszych kwestii:

• Praca Koordynatora oraz Rady Drużyny została pozytywnie oceniona.
  • Waszym zdaniem Atak jest formacją która wymaga wzmocnień, jednak 38% w drużynie uważa że mamy wystarczającą kadrę.
  • Większość osób zadeklarowała chęć gry w innych rozgrywkach, dlatego w tym roku będziemy szukać interesujących turniejów w których moglibyśmy zagrać.
  • Dla większości w drużynie najważniejsza jest atmosfera, co cieszy, ponadto większość zadeklarowała udział raz w miesiącu w pomeczowym piwku.
  • Jeśli chodzi o funkcjonowanie drużyny, wszystko pozostaje po staremu.
  • Strona naszej drużyny jest odwiedzana na bieżąco, a materiały wideo przypadły do gustu.

Poniżej dokładne wyniki pozostałych pytań ankietowych.